letadlo ico Letenky do Mexika
Mexico

Mexiko leží ve Střední Americe, přičemž z obou stran je obklopeno oceánem. Na východě břehy Mexika omývá Atlantický oceán, západní pobřeží potom Tichý oceán. Hlavním městem je Ciudad de Mexiko neboli Mexiko city. V Mexiku žije přes 112 miliónů lidí. Úředním jazykem Mexika je španělština a platí se tu mexickým pesem. Do Mexika se dnes dají zakoupit opravdu levné letenky.

Aktuální kurz: 1 MXN = 1.25


Letiště Mexiko

Oblasti

Podnebí v Mexiku

Stát Mexiko leží v subtropickém až tropickém pásu. Během roku se v Mexiku střídají období dešťů a sucha. Nejvíce srážek je během léta. Obecně je západní pobřeží Mexika mnohem méně sužováno dešti, proto je lepší pořídit si letenky do Mexika právě sem.

Mexiko a zajímavosti

Do Mexika se létá především za dobrým jídlem a bílými plážemi. Za zmínku ale určitě stojí i klasické býčí nebo kohoutí zápasy. Ty jsou součástí běžných mexických oslav, které můžete vidět na vlastní oči, když si zakoupíte levné letenky z Prahy do Mexika.

Do Mexika za přírodou s levnými letenkami z Prahy

Charakteristickou rostlinou, kterou zná ve spojení s Mexikem každý, je kaktus. Vyskytuje se tu až ve stech různých druzích. Dalšími zajímavými rostlinami, za kterými se vyplatí cestovat do Mexika, jsou například orchideje, palmy nebo chilli. S levnými letenkami do Mexika můžete spatřit také mnohá exotická zvířata, jako jsou opice, jaguáři, divocí koně nebo tapíři. S letenkami z Prahy to jde levně.

Do Mexika za turistickými cíli

Destinací, za kterými do Mexika vyrazit, je hodně. Nezajímavější jsou ale starověké památky, jako je například Teotihuacán, který se nachází 50 kilometrů od hlavního města, nebo Kukulkánova pyramida - velké dědictví historie zapsané na seznamu UNESCA, které najdete ve městě Chichen Itza, do kterého se přímo dají sehnat levné letenky. Od velkých stupňovitých pyramid se dá potom odpočinout v přístavu Acapulco, kam se dají také sehnat velmi levné letenky z Prahy.

Levné letenky do Mexika

Letadlem do Mexika se dá cestovat s levnými letenkami z Prahy pohodlně a snadno. Doba letu do Mexika trvá přibližně přes 18 hodin – záleží na cílové destinaci letenky. Nejčastěji se zakupují letenky do Mexika do hlavního města, Cancúnu, Tijuany nebo Meridy. Nejlevnější letenky do Mexika můžete zakoupit ještě dnes, dokud se cena letenek do Mexika drží tak nízko.

Mexiko

Mexiko je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Mexika čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace