letadlo ico Levné letenky do Durango v Mexiku

Victoria de Durango či Ciudad de Durango je hlavní a největší město stejnojmenného mexického státu, který se nachází na severozápadě Mexika. Město se nachází na jihu tohoto federálního státu asi 250 kilometrů severovýchodně od pobřeží Tichého oceánu. Durango je domovem pro 520 000 obyvatel, kteří tu mluví španělsky a platí mexickým pesem. Levné letenky do Duranga z Prahy jsou za skvělé ceny, tak neváhejte.

Letenky Praha - Durango v Mexiku

General Guadalupe Victoria International Airport

Zkratka letiště: DGO
Letenky do Mexika - Durango v Mexiku

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Durangu

Guadalupe Victoria Durango International Airport je mezinárodní letiště, známé také jako Durango International Airport, které se nachází přibližně 20 kilometrů severovýchodně od centra. Toto letiště má IATA značení DGO. Když si pořídíte levné letenky do Duranga z Prahy, které se teď prodávají za velmi nízké ceny, tak přistanete na jedné příletové a vzletové dráhy z asfaltu na letišti v Durangu. Cestující, kteří jsou z domácích i mezinárodních destinací, jsou potom odbaveni v jednom terminálu. Doprava do města je z letiště v Durangu zajištěna formou autobusových linek a taxíků.

Aktuální kurz: 1 MXN = 1.05
Durango v Mexiku - místní čas: 2:12
Časové pásmo: America/Mexico_City (-6 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 24.033331, -104.666672
Vzdálenost z Prahy: 9832 km


Do Duranga za turistickými cíli

V Durangu se nachází mnoho zajímavých míst, kam byste se určitě měli jít podívat. Z církevních památek je to například katedrála Basílica de Duango, která má dvě vysoké věže a z převážné části je barokního stylu. Dalším místem, které stojí za návštěvu, je Palacio Municipal, což je novoklasicistní budova z 19. století, rezidence Casa del Conde de Súchil, vybudovaná během koloniální éry, a palác Palacio de Gobierno, který pochází z konce 18. století a je vytvořen v barokním stylu. Určitě si projděte také některá muzea, kterých je v Durangu velký počet. Všechno tohle můžete vidět na vlastní oči, když si pořídíte levné letenky do Duranga z Prahy, které jsou teď k objednání online.

Levné letenky do Duranga

Dopřejte si letos exotickou dovolenou a zaleťte se podívat do Mexika, stačí si objednat levné letenky do Duranga, které se nyní prodávají s odletem z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy do Duranga asi 15 hodin. Levné letenky do Duranga z Prahy jsou nyní za výhodné ceny a lze si je snadno a rychle objednat online z pohodlí vašeho domova. Zabookujte si levné letenky do Duranga z Prahy ještě dnes a nebudete litovat.


Letenka Durango v Mexiku

Durango v Mexiku se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Durango v Mexiku - Mexiko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Durango v Mexiku.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist