letadlo ico Levné letenky do Tirana

Tirana je hlavní a největší město Albánie, které se nachází v centrální části země asi 40 kilometrů východně od pobřeží Jaderského moře. Tirana leží ve stejnojmenném okrese a jejím centrem se táhne říčka Lumi i Lanes. Hlavním městem státu je od roku 1919, kdy tuto funkci převzala po městu Drač. Tirana je domovem pro celkem 610 000 obyvatel, s metropolitní oblastí až pro 800 000. Úředními jazyky jsou tu albánština a postorgiema, měnou je albánský lek. Levné letenky do Tirany nyní seženete s odletem z Prahy a za výhodné ceny, tak neváhejte.

Letenky Praha - Tirana

Tirana International Airport

Zkratka letiště: TIA
Letenky do Albánie - Tirana

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Tirana


Hit: Albánie z Prahy - letenky Tirana za 1020 Kč
Hit: Albánie z Prahy - letenky Tirana za 1020 Kč

4. 4.  |Albánie je čerstvě objevený cestovatelský klenot. Turistický ruch se zde rozrůstá, ale stále ještě tu jsou nezasažená místa, které si můžete užít ve své přirozené podobě. Přečtěte si cestopisy z Albánie a ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Tiraně

Tirana International Airport Nënë Tereza je v současné době jediné mezinárodní letiště v Albánii a nachází se 11 kilometrů severozápadně od Tirany v obci Rinas. Pojmenované je po Matce Tereze a jeho IATA značení je TIA. Letiště v Tiraně bylo otevřeno už v roce 1958 a dnes se skládá z jedné příletové a vzletové dráhy z asfaltu. Cestující jsou zde z domácích i zahraničních destinací odbavováni v jednom společném terminálu. Každý rok tu takto projde téměř 2 miliony letenek. Cestující se poté do centra města z letiště v Tiraně přepravují taxíky a autobusy, které jezdí ve dvou spojeních – jedno do centra a jedno k muzeu. Levné letenky do Tirany jsou s odletem z Prahy za akční ceny.

Tirana
Měna Albánie: Albánský lek
Tirana - místní čas: 22:02
Časové pásmo: Europe/Tirane (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 41.327499, 19.81889
Vzdálenost z Prahy: 1060 km


Letenka do Tirany za turistickými cíli

Tirana má mnoho historických památek, které stojí za to vidět. Symbolem města je tiranský zámek, který je v podstatě pevností Justiniána a postaven zde byl před rokem 1300. Dále v Tiraně najdete hodinovou věž, vysokou zhruba 35 metrů, kulturní památku v podobě mešity Et´hem Bey, kamenný most Tanners´ Bridge, prostorné náměstí Skanderbeg uprostřed města, kde stojí jezdecká socha, prezentovaná jako jeden ze symbolů města, katedrálu svatého Pavla a kostel Svatého srdce. Za kulturou vyrazte do národního historického muzea Tirany a za přírodou do parku Grand Park. Leťte do Albánie na dovolenou, stačí mít levné letenky do Tirany s odletem z Prahy.

Levné letenky do Tirany

Zaleťte si za poznáním do hlavního města Albánie, nyní vás to vyjde lacino. Levné letenky do Tirany jsou s odletem z Prahy a to za opravdu výhodné ceny. Zabookovat si letenky do Tirany z Prahy je snadné, lze to udělat i online, přičemž průměrná doba letu do této destinace je 3 hodiny. Využijte této jedinečné příležitosti a rezervujte si levné letenky do Tirany, které jsou s odletem z Prahy, a poznejte další kousek světa.


Letenka Tirana

Tirana se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Tirana - Albánie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Tirana.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace