letadlo ico Letenky do Bulharska
Bulgaria

Bulharsko oficiálně Bulharská republika je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově na pobřeží Černého moře. Stát se skládá celkem z 28 provincií. Celková populace státu je 7,3 milionu obyvatel, kteří tu mluví bulharsky a platí levem. Hlavní město Bulharska je Sofie, kde žije přibližně 1,3 milionu lidí. Bulharsko leží v časovém pásmu +2 hodiny. Zabookujte si své levné letenky do Bulharska z Prahy ještě dnes.

Aktuální kurz: 1 BGN = 12.95


Letiště Bulharsko

Podnebí Bulharska

Klima v Bulharsku je vzhledem k jeho rozloze velmi rozmanité, velký vliv na to mají také Bulharské hory. Obecně jsou ale léta v Bulharsku teplá a slunečná s teplotami pohybujícími se kolem 30°C. Na pobřeží bývají trochu nižší. Zimy jsou chladné a zasněžené s mírnějšími teplotami v jižních částech země. Teploty se pohybují kolem 0°C. Srážky v Bulharsku jsou každý rok zhruba 630 mm. Levné letenky do Bulharska z Prahy si kupte na léto a užijte si dovolenou u moře.

Do Bulharska za turistickými cíli

Dovolenou v Bulharsku si můžete vychutnat v zimě i v létě. Na léto jsou vhodná přímořská letoviska, jako je Nesebar, Zlaté písky, Slunečné pobřeží nebo Albena, kde se můžete vykoupat a užít si dosyta sluníčka a moře. Na zimu zamiřte do lyžařských středisek jako je Bansko v Pirinu, Pamporovo v Rodopech nebo Borovec v Rile. Za kulturou se můžete podívat do některého většího města nebo třeba rovnou do Sofie. Tam najdete katedrálu svatého Alexandra Něvského, kostelík svatého Jiří, byzantský cihlový kostel svaté Sofie nebo národní galerii a archeologické muzeum. V Bulharsku se najde pro každého něco, tak neváhejte a objednejte si levné letenky už dnes.

Levné letenky do Bulharska

Vyrazte do jedné z nejoblíbenějších dovolenkových destinací – do Bulharska. Levné letenky do Bulharska teď pořídíte za výhodné akční ceny a navíc poletíte přímo z Prahy. Objednat si takto levné letenky do Bulharska je opravdu snadné a můžete to udělat online na internetu. Průměrná doba letu je z Prahy do Bulharska asi 2 hodiny. Rezervujte si levné letenky do Bulharska z Prahy co nejdříve, protože jsou rychle vyprodané.

Bulharsko

Bulharsko je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Bulharska čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace