letadlo ico Levné letenky do Punta Cana

Punta Cana je město nacházející se na východě Dominikánské republiky na pobřeží Karibského moře. Leží ve zdejší provincii La Altagracia, která je nejvýchodněji položenou ve státě. Punta Cana má přibližně 45 000 obyvatel, kteří tu mluví španělsky a platí dominikánským pesem. Punta Cana je oblíbenou turistickou destinací od roku 1970. Zabookujte si levné letenky do Punta Cana i vy a zažijte tu pravou exotickou dovolenou.

Letenky Praha - Punta Cana

Punta Cana International Airport

Zkratka letiště: PUJ
Letenky do Dominikánské republiky - Punta Cana

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Punta Cana

Mezinárodní letiště Punta Cana International Airport se nachází přibližně 2 kilometry jihovýchodně od centra Punta Cana. Letiště Punta Cana bylo otevřeno v roce 1984 jako první soukromé mezinárodní letiště. Je postavené v klasickém dominikánském stylu tj. se střechou s palmových listů. Jeho IATA kód je PUJ. Letiště Punta Cana má dvě příletové a vzletové dráhy a celkem pět terminálů, kterými ročně projde přes 5,2 milionu cestujících. Do centra Punta Cana se z letiště dostanete snadno autobusem nebo taxíkem. Kupte si levné letenky do Punta Cana z Prahy a podívejte se na toto letiště na vlastní oči.

Punta Cana
Měna Dominikánské republiky: Dominikánské peso
Punta Cana - místní čas: 16:30
Časové pásmo: America/Santo_Domingo (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 18.58182, -68.404312
Vzdálenost z Prahy: 7930 km


Do Punta Cana za turistickými cíli

Punta Cana je známá především pro své pláže a čistou vodu, kde lze relaxovat, plavat, potápět se a užívat si všemožných vodních radovánek. Nedaleko pobřeží se nachází také vrak lodi Astron, ke kterému se můžete podívat. V okolí patří mezi oblíbené pláže například Bávaro a Macao Beach. I v centru Punta Cana narazíte na kulturní a zajímavé památky, tak si neváhejte koupit levné letenky do Punta Cana s odletem z Prahy.

Levné letenky do Punta Cana

Dominikánská republika je doslova rájem na zemi, tak proč si nedáte oddych od každodenní práce a nevyrazíte sem na dovolenou? Levné letenky do Punta Cana jsou dostupné pro kohokoliv – jsou s odletem z Prahy a lze si je snadno a rychle rezervovat online. S levnými letenkami do Punta Cana poletíte letadlem přibližně 13 hodin. Pokud vás tato nabídka zaujala, kupte si levné letenky do Punta Cana co nejdříve.


Počasí Punta Cana

sluncepolojasnoMrholení

29°C

Východ slunce: 6:16

Západ: 18:50

Úterý

sluncepolojasnoMrholení

29°C

teplota 31°C 26°C

Středa

zataženodeštík

27°C

teplota 29°C 24°C

Čtvrtek

sluncepolojasnodeštík

28°C

teplota 30°C 25°C

Pátek

sluncepolojasnodeštík

28°C

teplota 30°C 26°C

Letenka Punta Cana

Punta Cana se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Punta Cana - Dominikánská republika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Punta Cana.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace