letadlo ico Levné letenky do Dubaje

Dubaj je hlavní město emirátu Dubaj na pobřeží Perského zálivu ve Spojených arabských emirátech. Jeho název se dá do češtiny přeložit jako „místo srazu“, přičemž je to nejlidnatější město světa. V jeho centru žije přes 2,1 milionu lidí. Dubaj je nejdražším místem na Blízkém východě a dvaadvacátým nejdražším na světě. Úředním jazykem je tu arabština a měnou dirham. Ušetřete na levných letenkách do Dubaje a dopřejte si luxusní dovolenou.

Letenky Praha - Dubaj

Dubai International Airport

Zkratka letiště: DXB
Letenky do Arabských Emirátů - Dubaj

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Dubaje


Dubaj a Abú Dhabi z Prahy od 3113 Kč, letenky do Budapešti za 801 Kč
Dubaj a Abú Dhabi z Prahy od 3113 Kč, letenky do Budapešti za 801 Kč

17. 8.  |Právě teď nabízí Wizzair parádní akci na letenky do Dubaje a Abú Dhabi za cenu kolem dvou a půl tisíc. Jde dokonce o přímé lety. Jedinou nevýhodou a to dost značnou je to, že tyto letenky jsou s odletem z ... Podrobnosti


Dubaj z Prahy - letenky za 7790 Kč
Dubaj z Prahy - letenky za 7790 Kč

27. 7.  |Letenky do Dubaje jsou trvale za nízké ceny. S přesedáním Kyjevě můžete mít letenky do Dubaje už za 8 tisíc. Přímé letenky z Prahy do Dubaje pak stojí necelých jedenáct tisíc. Přímo létá flyDubai a Emirates. ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Dubaji

Mezinárodní letiště Dubai International Airport je třetím nejzaměstnanějším letištěm pro osobní dopravu na světě a zároveň šestým nejrušnějším pro nákladní přepravu. V mezinárodní přepravě je letiště Dubai nejvytíženější letiště světa. Nachází se 4 kilometry východně od centra Dubaje a jeho IATA značení je DXB. Založeno bylo v roce 1960. Letiště Dubai má dvě asfaltové příletové a vzletové dráhy a také tři terminály, jejichž služeb využije ročně až 70,4 milionů cestujících. Z letiště Dubai se do centra města dostanete červenou či blízkou zelenou linkou metra, autobusem číslo 4, 11, 15, 33 a 44 nebo taxíkem. Podívejte se na toto luxusní letiště i vy s levnými letenkami do Dubaje z Prahy.

Dubaj
Aktuální kurz: 1 AED = 5.9
Dubaj - místní čas: 5:35
Časové pásmo: Asia/Dubai (+ 4 hodin)
Časový posun: + 2 hodin

Souřadnice: 25.258169, 55.304722
Vzdálenost z Prahy: 4448 km


Do Dubaje za turistickými cíli

Dubaj je místem, kde lze najít jak historické památky, tak moderní architekturu. Zajímavým místem pro návštěvu je například pevnost Dubai Fort se čtyřmi válcovými věžemi, mešita Jumeirah Mosque, přístav založený v roce 1830 Dhow Warfes nebo Šindaga, což je rekonstrukce historické vesnice. Mezi nejznámější budovy Dubaje patří rozhodně třetí nejvyšší hotel světa Burj Al Arab, který je nazýván „jediným sedmi-hvězdičkovým hotelem na světě“, budova Burj Khalifa a oblíbené jsou také zahrady Dubai Miracle Garden. Podívejte se do luxusní Dubaje a užijte si zaslouženou dovolenou s levnými letenkami do Dubaje.

Levné letenky do Dubaje

Dopřejte si dovolenou v Dubaji. Levné letenky do Dubaje vás vyjdou opravdu lacino a přitom jsou s odletem přímo z Prahy. Levné letenky do Dubaje jsou velmi žádané, takže pokud vás tato nabídka zaujala, rozhodně neváhejte. Průměrná doba letu je z Prahy do Dubaje asi 6 hodin. Rezervujte si své letenky do Dubaje ještě dnes.


Počasí Dubaj

slunce

13°C

Východ slunce: 8:11

Západ: 20:04

Úterý

sluncepolojasno

14°C

teplota 17°C 10°C

Středa

zataženo

13°C

teplota 16°C 11°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

15°C

teplota 18°C 12°C

Pátek

zataženo

13°C

teplota 15°C 11°C

Letenka Dubaj

Dubaj se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Dubaj - Spojené Arabské Emiráty i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Dubaje.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace