letadlo ico Levné letenky do Dubaje

Dubaj je hlavní město emirátu Dubaj na pobřeží Perského zálivu ve Spojených arabských emirátech. Jeho název se dá do češtiny přeložit jako „místo srazu“, přičemž je to nejlidnatější město světa. V jeho centru žije přes 2,1 milionu lidí. Dubaj je nejdražším místem na Blízkém východě a dvaadvacátým nejdražším na světě. Úředním jazykem je tu arabština a měnou dirham. Ušetřete na levných letenkách do Dubaje a dopřejte si luxusní dovolenou.

Letenky Praha - Dubaj

Dubai International Airport

Zkratka letiště: DXB
Letenky do Arabských Emirátů - Dubaj

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Dubaje


hit:Dubaj a Abú Dhabí z Vídně za 3172 Kč, z Prahy přímo za 8990 Kč, pokračování na Maledivy za 4 tis
hit:Dubaj a Abú Dhabí z Vídně za 3172 Kč, z Prahy přímo za 8990 Kč, pokračování na Maledivy za 4 tis

28. 2.  |Wizzair momentálně nabízí super levné letenky do Emirátů s odletem z Vídně. Cena za 4 hodinový zpáteční let se dostává až ke třem tisícům, což je opravdová paráda. Z Prahy můžete letět přímým ... Podrobnosti


Dubaj z Prahy přímým letem s ČSA - letenky za 8990 Kč
Dubaj z Prahy přímým letem s ČSA - letenky za 8990 Kč

22. 2.  |Dubaj je jedním z největších a nejluxusnějších měst na světě. Je to moderní metropole, která se nachází na východním pobřeží Perského zálivu v Spojených arabských emirátech. Město je ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Dubaji

Mezinárodní letiště Dubai International Airport je třetím nejzaměstnanějším letištěm pro osobní dopravu na světě a zároveň šestým nejrušnějším pro nákladní přepravu. V mezinárodní přepravě je letiště Dubai nejvytíženější letiště světa. Nachází se 4 kilometry východně od centra Dubaje a jeho IATA značení je DXB. Založeno bylo v roce 1960. Letiště Dubai má dvě asfaltové příletové a vzletové dráhy a také tři terminály, jejichž služeb využije ročně až 70,4 milionů cestujících. Z letiště Dubai se do centra města dostanete červenou či blízkou zelenou linkou metra, autobusem číslo 4, 11, 15, 33 a 44 nebo taxíkem. Podívejte se na toto luxusní letiště i vy s levnými letenkami do Dubaje z Prahy.

Dubaj
Měna Arabských Emirátů: Emirátský dirham
Dubaj - místní čas: 15:46
Časové pásmo: Asia/Dubai (+ 4 hodin)
Časový posun: + 2 hodin

Souřadnice: 25.258169, 55.304722
Vzdálenost z Prahy: 4448 km


Do Dubaje za turistickými cíli

Dubaj je místem, kde lze najít jak historické památky, tak moderní architekturu. Zajímavým místem pro návštěvu je například pevnost Dubai Fort se čtyřmi válcovými věžemi, mešita Jumeirah Mosque, přístav založený v roce 1830 Dhow Warfes nebo Šindaga, což je rekonstrukce historické vesnice. Mezi nejznámější budovy Dubaje patří rozhodně třetí nejvyšší hotel světa Burj Al Arab, který je nazýván „jediným sedmi-hvězdičkovým hotelem na světě“, budova Burj Khalifa a oblíbené jsou také zahrady Dubai Miracle Garden. Podívejte se do luxusní Dubaje a užijte si zaslouženou dovolenou s levnými letenkami do Dubaje.

Levné letenky do Dubaje

Dopřejte si dovolenou v Dubaji. Levné letenky do Dubaje vás vyjdou opravdu lacino a přitom jsou s odletem přímo z Prahy. Levné letenky do Dubaje jsou velmi žádané, takže pokud vás tato nabídka zaujala, rozhodně neváhejte. Průměrná doba letu je z Prahy do Dubaje asi 6 hodin. Rezervujte si své letenky do Dubaje ještě dnes.


Počasí Dubaj

zataženo

9°C

Východ slunce: 7:57

Západ: 20:45

Pátek

zataženo

11°C

teplota 13°C 7°C

Sobota

zataženodeštík

11°C

teplota 14°C 8°C

Neděle

zataženo

4°C

teplota 7°C 2°C

Pondělí

sluncepolojasno

4°C

teplota 7°C -0°C

Letenka Dubaj

Dubaj se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Dubaj - Spojené Arabské Emiráty i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Dubaje.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace