letadlo ico Letenky do Arabských Emirátů
United Arab Emirates


Krakov z Prahy - letenky za 565 Kč a z Krakova dál třeba do Norska nebo na Island
Krakov z Prahy - letenky za 565 Kč a z Krakova dál třeba do Norska nebo na Island

26. 7.  |Krakov je od Prahy vzdálen pět a půl hodiny autem nebo přes sedm hodin veřejnou dopravou. Uražená vzdálenost je přes 500 km.  Za benzín nebo zpáteční jízdenku nedáte určitě jen pětistovku a dokonce ani za tisícovku to pravděpodobně ... Podrobnosti


Dubaj z Prahy - letenky za 10690 Kč, s ČSA přímo za 11290 Kč
Dubaj z Prahy - letenky za 10690 Kč, s ČSA přímo za 11290 Kč

18. 7.  |Dubaj je poslední dobou jednou z nejoblíbenějších destinací českých turistů. Není se čemu divit. Naleznete zde mnoho luxusu, turisticky velmi přívětivé prostředí, vysoce rozvinutou infrastrukturu, úžasné koupání a ... Podrobnosti


Budapešť z Prahy - letenky za 1121 Kč + Jordán za 1374 Kč, Řecko 2 tis. a Emiraty za 3 tis.
Budapešť z Prahy - letenky za 1121 Kč + Jordán za 1374 Kč, Řecko 2 tis. a Emiraty za 3 tis.

13. 6.  |Opět je tu parádní akce na letenky z Prahy do Budapešti. Za tuhle cenu už nemá cenu jezdit do Budapešti vlakem nebo autem. Letadlem jste tam za hodinku a jedenáct stovek. Stačí koupit letenku s dostatečným předstihem nebo si vytipovat vhodný ... Podrobnosti


Další akční letenkySpojené arabské emiráty je federací sedmi emirátů, která se nachází na jihovýchodním konci Arabského poloostrova v Perském zálivu. Někdy se zemi zkráceně říká pouze SAE a v čele každého emirátu je absolutní monarcha, kteří společně tvoří Nejvyšší federativní radu. Hlavním městem Spojených arabských emirátů je Abú Zabí, známé také jako Abu Dhabi, které má zhruba 1,5 milionu obyvatel. Největším městem je potom Dubaj. Úředním jazykem Spojených arabských emirátů je arabština a měnou je dirham. Země leží v časovém pásmu +4 hodiny. Levné letenky do emirátů nyní seženete s odletem z Prahy a za velmi výhodné ceny.

Aktuální kurz: 1 AED = 6.54


Letiště Spojené Arabské Emiráty

Podnebí ve Spojených arabských emirátech

Klima v zemi je subtropického charakteru s horkými léty a teplými zimami. Mezi nejteplejší měsíce patří červenec a srpen, kdy teploty stoupají i nad 45°C, nejchladnějšími je potom leden a únor s teplotami mezi 10°C až 14°C. Průměrné roční srážky se pohybují kolem 100 mm. Levné letenky do Spojených arabských emirátů z Prahy si kupujte na měsíce, kdy není takové horko a užijte si tu dovolenou u moře.

Do Spojených arabských emirátů za turistickými cíli

Za největší turistické cíle Spojených arabských emirátů platí hlavní město Abu Dhabi a potom Dubaj. V Abu Dhabi najdete například jednu z největších mešit na světě a to velkou mešitu šejka Saída, vedle které je také hrobka tohoto šejka, mrakodrapy jako je Abu Dhabi Investment Authority Tower, Národní banka nebo Hotel Hilton. Kromě toho tu je okruh Yas Marina pro formuli 1. V Dubaji se zase nachází pevnost Dubai Fort, třetí nejvyšší hotel světa Burj Al Arab či historická vesnice Šindaga. Vydejte se za dobrodružstvím do pouště na hřbetu velblouda a poznejte tuto zemi – stačí si včas zabookovat levné letenky do Spojených arabských emirátů z Prahy. Na pobřeží si navíc užijete dostatek sluníčka, písečných pláží a také teplého moře, tak neváhejte.

Do Spojených arabských emirátů za přírodou

Velká část země je tvořená pouští, kde roste spíše jen tráva a trní. V oázách ale narazíte na datlové palmy, akácie a eukalypty. Z fauny jsou to především dravci, jako jsou kočka pouštní, levharti, lvi indičtí, hyena žíhaná, liška kana, šakali, vlci, ale také zvířata jako je džejran, gazela, tahr a přímorožec. Poleťte se podívat na zdejší faunu a flóru, s levnými letenkami do Spojených arabských emirátů je to snadné.

Levné letenky do Spojených arabských emirátů

Vydejte se do dalekých zemí a užijte si luxusní dovolenou za nízké ceny. Abyste se podívali do Spojených arabských emirátů, postačí vám nyní jen levné letenky s odletem z Prahy, které si snadno rezervujete online. Průměrná doba letu z Prahy do Spojených arabských emirátů je 6 hodin. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak si kupte levné letenky do Spojených arabských emirátů z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Spojené Arabské Emiráty

Spojené Arabské Emiráty je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Arabských Emirátů čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace