letadlo ico Levné letenky do Londýna

Londýn je město ležící na jihovýchodě Velké Británie, přičemž jeho centrem protéká řeka Temže. Je to hlavní město Anglie a Spojeného království a zároveň také přední globální město. V Londýně žije 8,6 milionu obyvatel. Aglomerace, do které jsou počítány i dva anglické kraje Město Londýn a Velký Londýn, čítá 13,8 milionu lidí. V Londýně se mluví anglicky a měnou je tu libra šterlinků. Kupte si levné letenky do Londýna s odletem z Prahy co nejdříve, dokud ještě nějaké jsou.

Letenky Praha - Londýn

Všechna letiště ve městě

Zkratka letiště: LON
Letenky do Anglie - Londýn

Najdi nejlevnější letenku

London City Airport

Zkratka letiště: LCY
Letenky do Anglie - Londýn

Najdi nejlevnější letenku

London Gatwick Airport

Zkratka letiště: LGW
Letenky do Anglie - Londýn

Najdi nejlevnější letenku

London Heathrow Airport

Zkratka letiště: LHR
Letenky do Anglie - Londýn

Najdi nejlevnější letenku

London Luton Airport

Zkratka letiště: LTN
Letenky do Anglie - Londýn

Najdi nejlevnější letenku

London Stansted Airport

Zkratka letiště: STN
Letenky do Anglie - Londýn

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Londýna


Přehled nejlevnějších letenek do Londýna od 1059 Kč
Přehled nejlevnějších letenek do Londýna od 1059 Kč

2. 4.  |Londýn se létá z Prahy Brna i Ostravy. V dnešním seznamu jsou i levné letenky do Londýna z Vídně a Bratislavy.  Nejlevněji se momentálně do Londýna létá z Bratislavy a Brna. Z Brna můžete mít zpáteční ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Londýně

Hlavním mezinárodním letištěm pro město Londýn je Heathrow Airport, které se nachází 22 kilometrů západně od Londýna. Je to nejrušnější letiště ve Velké Británii i Evropě a celkově třetí nejzaměstnanější na světě. Heathrow Airport bylo otevřeno už v roce 1930 a jeho označení je LHR. Letiště má dvě asfaltové příletové a vzletové dráhy a celkem pět terminálů, kterými ročně projde přes 74 milionů cestujících. Doprava do města je z letiště Heathrow Airport zajištěna v podobě vlaků, které odjíždějí od terminálu každých 15 minut. Samozřejmě můžete jet také autobusem, taxíkem nebo si auto zapůjčit. Levné letenky do Londýna se prodávají ještě na letiště Gatwick Airport, které leží 48 kilometrů od Londýna, a stejně vzdáleného London Stansted Airport.

Londýn
Aktuální kurz: 1 GBP = 29.06
Londýn - místní čas: 16:49
Časové pásmo: Europe/London (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 51.50853, -0.12574
Vzdálenost z Prahy: 1033 km


Do Londýna za turistickými cíli

V Londýně je mnoho turisticky zajímavých míst. Čtyři památky Londýna jsou zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO -  pevnost a královský palác Tower of London, zahrady Kew Gardens, komplex paláce Westminster, Westminster Abbey, a kostel St Margaret's Church a Greenwich, kudy prochází nultý poledník. Klasickým symbolem Londýna je Tower Bridge, ale další známé památky jsou Big Ben, budova parlamentu, londýnské oko, Trafalgarské náměstí, apod. Kupte si levné letenky do Londýna z Prahy a podívejte se na tyto památky osobně.

Levné letenky do Londýna

Vyrazte do hlavního města Anglie a poznejte zdejší kulturu. Právě teď se dají koupit velmi levné letenky do Londýna, takže určitě neváhejte. Letenky do Londýna si můžete rezervovat klidně hned teď a to s odletem z Prahy. Průměrná doba letu do Londýna z Prahy je 1 hodina a 50 minut, které strávíte v pohodlném letadle. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak jí určitě využijte, protože levné letenky do Londýna se prodávají rychle.


Počasí Londýn

zataženo

16°C

Východ slunce: 4:57

Západ: 20:57

Pátek

sluncepolojasno

18°C

teplota 20°C 17°C

Sobota

zataženo

19°C

teplota 21°C 17°C

Neděle

sluncepolojasnodeštík

20°C

teplota 22°C 17°C

Pondělí

zataženoMrholení

16°C

teplota 19°C 14°C

Letenka Londýn

Londýn se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Londýn - Anglie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Londýna.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace