letadlo ico Levné letenky do Amsterodamu

Amsterdam je hlavním městem Nizozemska a je domovem pro více než milion obyvatel. Je to jedno z nejkrásnějších evropských měst s řadou historických památek a moderní architekturou. Můžete navštívit slavné muzeum Van Gogh, prohlédnout si starobylé kanály a prozkoumat trhy s čerstvými produkty. Vyhlášený je zde i noční život, který je dostatečnou záminkou pro mnoha turistů, aby si koupili letenky.

Letenky Praha - Amsterdam

Amsterdam Airport Schiphol

Zkratka letiště: AMS
Letenky do Nizozemí - Holandska - Amsterdam

Najdi nejlevnější letenku

Letišti v Amsterdam

Mezinárodní letiště Schiphol (AMS) je hlavním mezinárodním letištěm v Amsterdamu a jednou z nejrušnějších leteckých stanic ve střední Evropě. Letiště poskytuje přepravu do všech hlavních evropských destinací i do dalekých destinací po celém světě. Letiště Schiphol je základnou pro leteckou společnost KLM, která zde provádí své přesedání na dlouhých leteckých trasách.

Amsterdam
Aktuální kurz: 1 EUR = 24.73
Amsterdam - místní čas: 9:44
Časové pásmo: Europe/Amsterdam (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 52.374031, 4.88969
Vzdálenost z Prahy: 710 km


Hlavní turistické cíle

Zajímavé je Muzeum Van Gogh, Anne Frank House, Royal Palace of Amsterdam a Red Light District. Navštivte také slavnou tulipánovou tržnici Bloemenmarkt nebo se projdete po kanálech lodicemi nebo na kole. Pro nadšence uměni je zde museum Rembrandta, Rijksmuseum a Stedelijk Museum of Modern Art. 

Letenky do Amsterdamu v Nizozemsku

Amsterdam je jedním z nejnavštěvovanějších měst v Evropě. Letenky do Amsterdamu jsou poměrně levné díky obrovskému letišti Schiphol, které je jedním z hlavních dopravních uzlů celé Evropy.


Letenka Amsterdam

Amsterdam se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Amsterdam - Nizozemí - Holandsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Amsterodamu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace