letadlo ico Levné letenky do na Sicílii
Itálie


Sicílie z Prahy - letenky do Palerma a Catanie za 893 Kč
Sicílie z Prahy - letenky do Palerma a Catanie za 893 Kč

15. 7.  |Sicílie je světoznámý ostrov jižně od pevninské Itálie. Je opředen především mafiánskými historkami. Tento region je však také známý svým úžasným vínem, příjemnými lidmi, ... Podrobnosti


Další akční letenkySicílie je největší ostrov ve Středozemním moři a společně s dalšími menšími ostrovy tvoří autonomní oblast Itálie, nazývanou také někdy jako region Sicílie. Na území Sicílie leží sopka Etna, která je nejvyšší činnou sopkou v Evropě a celkově je nejaktivnější na světě. Hlavním městem Sicílie je Palermo, kde žije 676 000 lidí. Celkem má Sicílie 5 milionů obyvatel. Úředním jazykem je tu italština, mluví se tu ale i sicilštinou, a měnou je euro. Zakupte si letenky do Sicílie ještě dnes.

Letenky Sicily

Podnebí na Sicílii

Klima na Sicílii je klasické středomořské. To znamená, že zimy jsou zde opravdu mírné a mírně deštivé. Naproti tomu léta jsou tu opravdu horká a velmi suchá. V podstatě ale kdykoliv během dne může teplota na teploměru vystoupat ke 44°C. Nemusíte se tedy obávat, že až sem poletíte s levnými letenkami z Prahy na dovolenou, že nebudete mít sluníčko.

Aktuální kurz: 1 EUR = 24.36


Na Sicílii za turistickými cíli

Pokud vás lákají pamětihodnosti Sicílie, určitě musíte nejdřív zamířit do hlavního města Palerma. Zde můžete navštívit nádherný kostel s kupolemi San Giovanni degli Eremiti, normanský palác, starý jezuitský chrám či Museo delle Marionette, kde je k vidění až 3 000 loutek. Krásné je i město Taormina, které je turisticky velmi oblíbené a navíc je odtud pěkný výhled na Etnu. Na tu si můžete také udělat výšlap a navíc se pochlubit, že jste poznali další památku zapsanou v UNESCO. Na Sicílii je toho hodně k vidění, tak neváhejte a objednávejte levné letenky s odletem z Prahy do této destinace.

Levné letenky na Sicílii

Pokud toužíte letět na Sicílii a poznat tento malebný ostrov, nyní máte jedinečnou příležitost. Na Sicílii se totiž právě teď prodávají letenky za opravdu nízké ceny. Rezervovat si levné letenky z Prahy na Sicílii je snadné – jde to udělat online. Průměrná doba letu do této destinace je 3 hodiny a 45 minut. Zabookujte si levné letenky s odletem z Prahy na Sicílii, dokud ještě jsou.

Letenka Sicílie

Sicílie a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Sicílie snadno zabookujete právě zde.
Letenka do na Sicílii vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace