letadlo ico Levné letenky do na Sicílii
Itálie


Sicílie z Prahy - letenky za 2117 Kč, z okolních letišť od 1340 Kč
Sicílie z Prahy - letenky za 2117 Kč, z okolních letišť od 1340 Kč

12. 2.  |Italský ostrov Sicílie má 3 hlavní letiště. Katánie (Catania), Palermo a Trapani. Nejlevněji si zaletíte z Prahy na Sicílii do Catanie s Wizzairem za krásnou cenu něco přes dva tisíce. Z Vídně a Norimberku se na Sicílii ... Podrobnosti


Další akční letenkySicílie je největší ostrov ve Středozemním moři a společně s dalšími menšími ostrovy tvoří autonomní oblast Itálie, nazývanou také někdy jako region Sicílie. Na území Sicílie leží sopka Etna, která je nejvyšší činnou sopkou v Evropě a celkově je nejaktivnější na světě. Hlavním městem Sicílie je Palermo, kde žije 676 000 lidí. Celkem má Sicílie 5 milionů obyvatel. Úředním jazykem je tu italština, mluví se tu ale i sicilštinou, a měnou je euro. Zakupte si letenky do Sicílie ještě dnes.

Letenky Sicily

Podnebí na Sicílii

Klima na Sicílii je klasické středomořské. To znamená, že zimy jsou zde opravdu mírné a mírně deštivé. Naproti tomu léta jsou tu opravdu horká a velmi suchá. V podstatě ale kdykoliv během dne může teplota na teploměru vystoupat ke 44°C. Nemusíte se tedy obávat, že až sem poletíte s levnými letenkami z Prahy na dovolenou, že nebudete mít sluníčko.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.33


Na Sicílii za turistickými cíli

Pokud vás lákají pamětihodnosti Sicílie, určitě musíte nejdřív zamířit do hlavního města Palerma. Zde můžete navštívit nádherný kostel s kupolemi San Giovanni degli Eremiti, normanský palác, starý jezuitský chrám či Museo delle Marionette, kde je k vidění až 3 000 loutek. Krásné je i město Taormina, které je turisticky velmi oblíbené a navíc je odtud pěkný výhled na Etnu. Na tu si můžete také udělat výšlap a navíc se pochlubit, že jste poznali další památku zapsanou v UNESCO. Na Sicílii je toho hodně k vidění, tak neváhejte a objednávejte levné letenky s odletem z Prahy do této destinace.

Levné letenky na Sicílii

Pokud toužíte letět na Sicílii a poznat tento malebný ostrov, nyní máte jedinečnou příležitost. Na Sicílii se totiž právě teď prodávají letenky za opravdu nízké ceny. Rezervovat si levné letenky z Prahy na Sicílii je snadné – jde to udělat online. Průměrná doba letu do této destinace je 3 hodiny a 45 minut. Zabookujte si levné letenky s odletem z Prahy na Sicílii, dokud ještě jsou.

Letenka Sicílie

Sicílie a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Sicílie snadno zabookujete právě zde.
Letenka do na Sicílii vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace