letadlo ico Levné letenky do Colomba

Colombo je největším městem na Srí Lance, přičemž leží na západě státu na pobřeží Lakadivského moře. Je to finanční centrum ostrova a zároveň velmi oblíbená turistická destinace. V Kolombu žije přes 752 000 obyvatel, s metropolitní oblastí je to až 5 milionů. Úředním jazykem je v Kolombu sinhálština a měnou šrílanská rupie stejně jako ve zbytku státu. Do Colomba se teď prodávají velmi levné letenky s odletem z Prahy, tak si je rezervujte co nejdříve.

Letenky Praha - Colombo

Bandaranaike International Airport

Zkratka letiště: CMB
Letenky do Srí Lanku - Colombo

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Colomba


Srí Lanka z Prahy - letenka za 12690 Kč, s ubytováním a jídlem za 25
Srí Lanka z Prahy - letenka za 12690 Kč, s ubytováním a jídlem za 25

23. 9.  |4 akční letenky na Srí Lanku a 2 x letenka s ubytováním a stravou znamenají, že si můžete vybrat. Srí Lanku můžete projet naprosto svobodně, nebo vám ušetříme čas a práci s rezervací ubytování. Záleží jen ... Podrobnosti


Srí Lanka z Prahy v zimě i přes Vánoce za 12 990 Kč
Srí Lanka z Prahy v zimě i přes Vánoce za 12 990 Kč

27. 8.  |Od Září 2019 až do května 2020 můžete navštívit ostrovní stát Srí Lanka za parádní cenu třinácti tisíc. Letenky do hlavního města Srí Lanky Colomba jsou hned dvě. Nicméně varianta od Emirates není ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Kolombu

Mezinárodní letiště Bandaranaike International Airport známé také jako Colombo International Airport a Katunayake International Airport leží 35 kilometrů severně od Kolomba a jen kousek od přímořského Negombo. Jedná se o hlavní letiště pro Srí Lanku a jedno z nejrušnějších letišť v Jižní Asii. Bandaranaike International Airport má jednu příletovou a vzletovou dráhu a celkem 3 terminály, kterými ročně projde až 7,8 milionu cestujících. Letiště zde fungovalo už v roce 1944 a dnes nese označení CMB. A nyní se sem prodávají levné letenky s odletem z Prahy. Dostupnost do města je z letiště zajištěna autobusem, který tu staví každých 15 minut, vysokorychlostním vlakem, mini letadlem nebo autem.

Colombo
Aktuální kurz: 100 LKR = 12.96
Colombo - místní čas: 6:58
Časové pásmo: Asia/Colombo (+ 5 hodin)
Časový posun: + 3 hodin

Souřadnice: 6.93194, 79.847778
Vzdálenost z Prahy: 7679 km


Tip na přílet na Srí Lanku na letiště Colombo

Colombo je vstupní brána na Srí Lanku. Letenky na Srí Lanku budete mít pravděpodobně právě na letiště u Colomba. Nijak zvlášť toto město ale hezké a příjemné není. Proto je lepší z letiště zamířit do bližšího Negomba, kde si užijete pláže a čistější vzduch. Ubytování je v Negombo levnější a je zde přívětivější aklimatizace na Srí Lanku.

Do Kolomba za turistickými cíli

V Kolombu toho můžete hodně vidět. Navštívit byste měli například buddhistický chrám Gangaramaya, chrám Kelaniya Raja Maha Vihara, katedrálu svaté Lucie, která byla postavena už v roce 1902, nebo zdejší nádhernou radnici. Trochu čerstvého vzduchu si užijete například v pětihektarovém parku Galle Face. Samozřejmě se tu nacházejí také pláže, kde si můžete užít sluníčko a vodu. Přijeďte se podívat do Kolomba, s levnými letenkami z Prahy na Srí Lanku na to máte.

Levné letenky na Srí Lanku - Colombo

Dovolená na Srí Lance je nyní dostupná naprosto pro každého a to díky levným letenkám na Srí Lanku, které se do této destinace prodávají. Levné letenky s odletem z Prahy jdou sehnat do města Colombo, které leží na Srí Lance. Zabookovat si je můžete snadno online. Průměrná doba letu je s levnými letenkami z Prahy na Srí Lanku do Kolomba 11 hodin a 20 minut. Nepromeškejte svou příležitost.


Počasí Colombo

sluncedeštík

28°C

Východ slunce: 14:14

Západ: 2:51

Úterý

zataženo

18°C

teplota 20°C 16°C

Středa

zataženodeštík

23°C

teplota 25°C 20°C

Čtvrtek

sluncepolojasnodeštík

25°C

teplota 30°C 19°C

Pátek

zataženoMrholení

21°C

teplota 24°C 18°C

Letenka Colombo

Colombo se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Colombo - Srí Lanka i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Colomba.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist