letadlo ico Letenky do Švédska
Sweden


Stockholm z Prahy za 2458 Kč - letenky z Vídně za 1211 Kč
Stockholm z Prahy za 2458 Kč - letenky z Vídně za 1211 Kč

14. 3.  |Letenky z Prahy do Stockholmu jsou momentálně dostupné od ceny 2741 Kč za zpáteční let. Někdy se při rezervaci však dostanete i níže. Zkuste třeba termín 4. 10. - 27.10. 2024, kde cena padá na 2458 Kč. Variantou je také let z Vídně, kdy ... Podrobnosti


Gothenburg z Prahy - letenky Švédsko za 1387 Kč
Gothenburg z Prahy - letenky Švédsko za 1387 Kč

28. 2.  |Parádní akci na letenky z Prahy do švédského Jéteborgu nabízí právě teď Ryanair. Některé termíny jsou už za cenu kolem 14 ti stovek. Doba letu je přibližně hodinu a tři čtvrtě. Pak už se ocitnete na jihu Švédska ... Podrobnosti


Další akční letenkyŠvédské království je stát nacházející se na severu Evropy na Skandinávském poloostrově. Patří mezi tzv. severské státy a jeho břehy jsou omývány v Botnickém zálivu, Baltském a Severním moři. Hlavním městem Švédska je Stockholm, který se nachází na jihovýchodě země a je domovem pro přibližně milion obyvatel. Celkem v zemi žije 9,8 milionu lidí. Úředním jazykem je švédština a měnou švédská koruna. Švédsko leží v časovém pásmu +1 hodina. Rezervujte si své levné letenky do Švédska z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Aktuální kurz: 1 SEK = 2.19


Letiště Švédsko

Podnebí ve Švédsku

Vzhledem k rozlehlosti země se dá Švédsko dělit na tři klimatické oblasti a to oceánské klima na jihu, vlhké kontinentální v centrální části a subarktickým na severu. Za polárním kruhem půl roku slunce nezapadá a poté půl roku nevychází. Průměrné teploty v zimě se blíží -5°C a v létě dosahují 15°C. Roční srážky se pohybují v rozmezí od 800 mm do 1 000 mm deště. Levné letenky do Švédska z Prahy teď koupíte za akční ceny.

Do Švédska za turistickými cíli

Hlavním cílem turistů je hlavní město země Stockholm, ve kterém se nachází důležité památky a vládní budovy. Vidět tu můžete například stockholmský palác, jehož stavba začala v 17. století a dokončena byla v století následujícím, arénu Ericsson Globe, budovu Hötorget buildings, Skeppsbron nebo stockholmské městské muzeum. Oblíbený je také Drottningholmský palác, kterému se přezdívá Versailles severu, skanzen na ostrově Djurgården, botanické zahrady v Gothenburgu, lundská katedrála a katedrála v Uppsale. Švédsko má také krásnou přírodu, kterou můžete vidět v národních parcích Sarek, Padjelanta, Abisko, Tyresta, Djurö a dalších. Dopřejte si dovolenou plnou poznání a rezervujte si levné letenky do Švédska z Prahy za výhodné ceny.

Za přírodou do Švédska

Velká část země je tvořená jehličnatými a listnatými lesy, dále skálami a mokřady. Do přírody tu lze vyrazit na túry, poučné stezky nebo za zvířaty, jako jsou sob, los, medvěd, liška polární, rys, rosomák sibiřský, kuna, lasice, jelen, vlk šedý a tuleň. Poleťte se nadýchat čerstvého vzduchu do hor, stačí si včas objednat levné letenky do Švédska z Prahy.

Levné letenky do Švédska

Podívejte se do Švédska a to za výhodné ceny. Právě nyní se do této destinace dají koupit levné letenky, které jsou navíc s odletem z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy do Švédska 4 hodiny, ale velmi záleží na konkrétním cíli. Rezervovat si levné letenky do Švédska z Prahy můžete snadno přes internet a to z pohodlí svého domova. Zabookujte si levné letenky do Švédska ještě dnes.

Švédsko

Švédsko je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Švédska čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace