letadlo ico Levné letenky do Benátek (Treviso)

Benátky se nacházejí v severní Itálii, kde jsou hlavním městem oblasti Benátsko. Část města je zbudována na břehu a část na vodě. V Benátkách žije přes 260 000 obyvatel, přičemž se tu stejně jako ve zbytku Itálie mluví italsky. Měnou je Euro. Do Benátek se nyní prodávají levné letenky s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Benátky

Marco Polo International Airport

Zkratka letiště: VCE
Letenky do Itálie - Benátky

Najdi nejlevnější letenku

Letiště Benátky

Letiště v Benátkách leží na pevnině a nazývá se Marco Polo International Airport po svém slavném rodákovi cestovateli Marku Polovi. Leží nedaleko centra a ročně tudy projde necelých 8,5 miliónu cestujících odbavovaných v jednom terminálu. Do centra Benátek se lze z letiště dostat například regionálními autobusovými linkami (číslo 5, 10a, 15, 25a, 35), motorovými čluny nebo taxíkem. Po příletu s levnými letenkami na letiště Marka Pola se budete nacházet asi 8 kilometrů od centra Benátek. Zkusit můžete i blízké letiště v Terviso, kam létají nízkonákladové společnosti.

Benátky
Aktuální kurz: 1 EUR = 25.33
Benátky - místní čas: 23:12
Časové pásmo: Europe/Rome (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 45.439659, 12.31842
Vzdálenost z Prahy: 540 km


Zajímavosti

Slavnými rodáky z Benátek jsou Antonio Vivaldi, Giacomo Casanova, Tizian nebo Carlo Goldoni.

Do Benátek za turistickými cíli

Benátky jsou od roku 1987 na seznamu UNESCO a jsou jedním z nejnavštěvovanějších měst na světě. Kromě kanálů, po kterých se plaví gondoly a výletní lodě, je město Benátky zajímavé svou historií. Z památek je pozoruhodný například Dóžecí palác ze 12. – 15. století, bazilika svatého Marka, gotický kostel Santa Maria Dei Frari, palác Palazzo Fondaco dei Turci nebo barokní palác Ca' Pessaro. Milovníci umění, kteří sem přiletí s levnými letenkami, nesmí při návštěvě Benátek vynechat Gallerie dell'Accademia.

Levné letenky do Benátek

Romantické Benátky můžete s levnými letenkami navštívit kdykoliv jen chcete. Právě nyní se do Benátek prodávají letenky za opravdu nízkou cenu, tak si je včas rezervujte. Do Benátek se průměrně letí 1 hodinu a 20 minut. A s levnými letenkami s odletem z Prahy je to velmi výhodné.


Počasí Benátky

slunce

23°C

Východ slunce: 13:05

Západ: 1:53

Úterý

sluncepolojasno

24°C

teplota 28°C 19°C

Středa

sluncepolojasno

24°C

teplota 26°C 20°C

Čtvrtek

zataženo

24°C

teplota 27°C 22°C

Pátek

zataženo

25°C

teplota 27°C 22°C

Letenka Benátky

Benátky se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Benátky - Itálie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Benátek (Treviso).

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace