letadlo ico Levné letenky do Burgasu

Burgas je hlavním městem stejnojmenné provincie a leží na východě Bulharska na pobřeží Černého moře. Jedná se o čtvrté největší město státu a druhé největší na bulharském pobřeží. V Burgasu žije přes 200 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu bulharštinou a měnou lev. Zakupte si levné letenky do největšího přístavu v Bulharsku do Burgasu a užijte si dovolenou v této zemi.

Letenky Praha - Burgas

Burgas Airport

Zkratka letiště: BOJ
Letenky do Bulharska - Burgas

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Burgasu


Zlaté Písky a Slunečné Pobřeží - letenky za 1789 Kč
Zlaté Písky a Slunečné Pobřeží - letenky za 1789 Kč

8. 7.  |Jedny z nejhezčích písečných pláží najdete v Bulharsku na Zlatých píscích nebo na Slunečném pobřeží. Můžete si ušetřit nekonečnou cestu automobilem a koupit si letenky za necelé dva tisíce do Varny nebo z Burgasu. ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Burgasu

Letiště Burgas Airport se nachází zhruba 10 kilometrů severně od centra Burgasu v městské části Sarafovo. Burgas Airport je druhé největší letiště v zemi. Bylo otevřeno v roce 1927 a jeho kód je BOJ. Burgas Airport má jednu betonovou příletovou a vzletovou dráhu a tři terminály, kudy ročně projde 2,5 milionu cestujících. Většinou se jedná o turisty. I vy se sem můžete s levnými letenkami z Prahy vydat, nyní vás to vyjde lacino. Do Burgasu se z Burgas Airport dostanete autobusovou linkou číslo 15 nebo taxíkem, kterému cesta do města trvá asi 15 minut. Další možností je zapůjčit si na letišti auto.

Burgas
Aktuální kurz: 1 BGN = 12.91
Burgas - místní čas: 8:06
Časové pásmo: Europe/Sofia (+ 3 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 42.506062, 27.46781
Vzdálenost z Prahy: 1306 km


Do Burgasu za turistickými cíli

V Burgasu se nachází mnoho zajímavých muzeí, která stojí za návštěvu. Jedná se například o regionální historické, národopisné, archeologické muzeum nebo muzeum přírodní historie. S levnými letenkami z Prahy do Burgasu se můžete jít podívat i na zdejší Pantheon, do přístavu, římských a středověkých lázní, burgaskou centrální železniční budovu nebo na městskou pláž. V Burgasu si díky levným letenkám užijete skvělou dovolenou a ještě ušetříte.

Levné letenky do města Burgas

Také se vám zdá, že Jadranské moře je už tak trochu klišé? Co jet na dovolenou do Bulharska do turisticky oblíbeného Burgasu? I tady se můžete koupat, ale ochuzeni nebudete ani o kulturu. Do Burgasu se nyní prodávají velmi levné letenky s odletem z Prahy, které si můžete objednat teď hned. Průměrná doba letu je s levnými letenkami z Prahy do Burgasu 3 hodiny a 45 minut. S rezervací levných letenek z Prahy do Burgasu neváhejte.


Letenka Burgas

Burgas se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Burgas - Bulharsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Burgasu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace