letadlo ico Levné letenky do Stockholmu

Stockholm je hlavní město Švédska, země ležící na severu Evropy. Nachází se na jihovýchodním pobřeží u Baltského moře na celkem 14 ostrovech na rozmezí provincie Södermanland a Uppland při ústí řeky Mälaren. V jeho centru žije přibližně 1 milion obyvatel, v metropolitní oblasti je to potom až 2,2 milionu lidí. Úředním jazykem je tu stejně jako ve zbytku státu švédština a měnou švédská koruna. Levné letenky do Stockholmu jsou teď s odletem z Prahy a za výhodné ceny, tak neváhejte.

Letenky Praha - Stokholm

Všechna letiště ve městě

Zkratka letiště: STO
Letenky do Švédska - Stokholm

Najdi nejlevnější letenku

Stockholm-Arlanda Airport

Zkratka letiště: ARN
Letenky do Švédska - Stokholm

Najdi nejlevnější letenku

Stockholm-Bromma Airport

Zkratka letiště: BMA
Letenky do Švédska - Stokholm

Najdi nejlevnější letenku

Stockholm-Vasteras Airport

Zkratka letiště: VST
Letenky do Švédska - Stokholm

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Stockholmu


Krakov z Prahy - letenky za 565 Kč a z Krakova dál třeba do Norska nebo na Island
Krakov z Prahy - letenky za 565 Kč a z Krakova dál třeba do Norska nebo na Island

26. 7.  |Krakov je od Prahy vzdálen pět a půl hodiny autem nebo přes sedm hodin veřejnou dopravou. Uražená vzdálenost je přes 500 km.  Za benzín nebo zpáteční jízdenku nedáte určitě jen pětistovku a dokonce ani za tisícovku to pravděpodobně ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště ve Stockholmu

Mezinárodní letiště Stockholm Arlanda Airport je největším letištěm ve Švédsku a leží přibližně 37 kilometrů severně od Stockholmu u města Märsta. Jedná se o třetí největší letiště v severských zemích a jeho IATA značení je ARN. Otevřeno bylo v roce 1960 a skládá se ze tří asfaltových příletových a vzletových drah a čtyř terminálů, kdy terminály 3 a 4 jsou pro domácí lety a 2 a 5 pro mezinárodní destinace. Každý rok je tu odbaveno 22,4 milionu lidí, kteří se poté do Stockholmu přepraví vlakem, autobusem nebo taxíkem. Levné letenky do Stockholmu lze zakoupit také na letiště Stockholm Bromma Airport, ležící 7 kilometrů severozápadně od Stockholmu, nebo na 100 kilometrů vzdálená letiště Stockholm Skavsta Airport a Stockholm Västerås Airport.

Stokholm
Aktuální kurz: 1 SEK = 2.37
Stokholm - místní čas: 2:47
Časové pásmo: Europe/Stockholm (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 59.332581, 18.064899
Vzdálenost z Prahy: 1054 km


Do Stockholmu za turistickými cíli

Ve Stockholmu je mnoho zajímavých míst, na které byste se určitě měli jít podívat. Začít můžete ve Starém městě Gamla Stan, které má typický středověký vzhled a nachází se tu Tessin palác, Tyska Kyyrka a nejstarší stavba Stockholmu Riddarholmskyrkan. Město obsahuje také tři památky zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO a to lesní hřbitov Skogskyrkogården, pozůstatky obchodního města Birka a tzv. Versailles severu čili palác Drottningholmský. Za kulturou města vyrazte do Královského dramatického divadla Královské opery Švédska, národního muzea moderního umění Moderna Museet nebo národního muzea Nationalmuseum. Odpočinout si můžete v parku Hagaparken a Kungliga Djurgården. Tohle všechno můžete navštívit a vidět, když budete mít levné letenky do Stockholmu z Prahy.

Levné letenky do Stockholmu

Zavítejte do hlavního města severského státu Švédska Stockholmu a poznejte zdejší památky. Právě nyní se do tohoto města dostanete za výhodné ceny a to zakoupením levných letenek do Stockholmu. Levné letenky do Stockholmu jsou s odletem přímo z Prahy a let trvá přibližně 2 hodiny. Zabookujte si levné letenky do Stockholmu z Prahy ještě dnes, protože jsou velmi rychle vyprodané.


Počasí Stokholm

sluncepolojasno

22°C

Východ slunce: 4:50

Západ: 20:55

Středa

sluncepolojasno

24°C

teplota 26°C 20°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

27°C

teplota 30°C 23°C

Pátek

slunce

24°C

teplota 27°C 19°C

Sobota

slunce

25°C

teplota 29°C 18°C

Letenka Stokholm

Stokholm se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Stokholm - Švédsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Stockholmu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace