Parkování u letiště Praha

V okolí Pražského letiště je mnoho placených a téměř žádná možnost zdarma, kde ponechat automobil na delší dobu dovolené nebo služební cesty. Bezpečné bezplatné parkování třeba na měsíc v okolí letiště zkrátka téměř neexistuje.  

Tip na levné pohodlné parkování na letišti

Pokud létáte často nebo jedete na rodinnou dovolenou s dětmi, potřebujete si cestu na letiště co nejvíce usnadnit a urychlit. Ideální je parkovat přímo na letišti. Nemusíte řešit odvoz na vzdálenější parkoviště nebo trápit rozespalé děti delší cestou k autu nemluvě o tunách zavazadel. Nemusíte mít ani strach o své auto díky dobrému renomé parkoviště provozované přímo letištěm Praha.

Aeroparking letiště Praha

Cena parkování na letišti

Budete se divit, ale ceny parkování na letišti Praha vycházejí ve srovnání s konkurenčními parkovišti poměrně dobře.  Při delší dovolené Vás vyjde parkování v řádu stokoruny na den, což je běžná cena parkování v parkovacích domech.

Rezervace parkování na Letiště Praha

Výhody parkoviště na letišti Václava Havla na Ruzyni

Postup rezervace parkování

Postup rezervace parkování u letiště Praha

 

Jaký je rozdíl mezi tarify parkování

PA SMART

Tarif SMART je ideální volbou poměru cena/výkon pro většinu zákazníků. Při perfektním pohodlí a dostupnosti parkování těsně u letiště, zaplatíte férovou cenu. Parkovací dům je v areálu Letiště Praha hned u Terminálu 2, ale terminály jsou na Pražském letišti spojené, takže pěšky suchou nohou dojdete pohodlně klidně i na Terminál 1. To znamená, že si až k autu dojedete s vozíkem se zavazadly.

PC COMFORT

V tomto tarifu je parkovací dům blíže Terminálu 1, ale je spojen pěší krytou lávkou i s terminálem 2. V tomto tarifu máte opravdu minimální zdržení a možnost dalších příplatkových nadstandardních služeb. Můžete si zde v rámci parkování i zdarma nabít elektromobil. 

PD HOLIDAY

Jedná se o nejlevnější parkovací tarif na letišti Praha. Má všechny výhody ostatních parkovacích domů, jen se o maličko víc projdete. Pěší vzdálenost od obou terminálů je asi 10 min, což není stále žádné zdržení. Srovnejte si to například s okolními parkováními, které jsou již mimo areál letiště. Často musíte na parkoviště zavolat, domluvit se s řidičem, který pro Vás přijede, najít se a teprve se nechat dovézt k Vašemu autu. 

PB Economy

Tento tarif je ideálnim kompromisem, pokud chcete mít od auta co nejkratší vzdálenost k Terminálu 2 a nepotřebujete mít kryté parkování. 

Další info o tarifech aeroparkingu v Praze

Tarify parkování na letišti Praha

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace