letadlo ico Levné letenky do Barcelony

Barcelona je hlavní město Katalánska, autonomního společenství ve Španělsku, které leží na severozápadě země na pobřeží Středozemního moře. Barcelona je zároveň správním střediskem stejnojmenné provincie a je i druhým největším městem země. V centru města bydlí přes 1,6 milionu obyvatel, s metropolitní oblastí je to potom až 5,3 milionu lidí. Úředním jazykem je tu španělština a měnou euro. Levné letenky do Barcelony z Prahy si lze rezervovat online za výhodné ceny, tak nepromarněte svou příležitost.

Letenky Praha - Barcelona

Barcelona Airport

Zkratka letiště: BCN
Letenky do Španělska - Barcelona

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Barcelony


Hit: Barcelona z Prahy - letenky za 2019 Kč, z Vídně 1525 Kč
Hit: Barcelona z Prahy - letenky za 2019 Kč, z Vídně 1525 Kč

5. 2.  |Španělsko láká nejvíce právě v tomto období, kdy je u nás ještě ošklivo a zima, zatímco ve španělské Barceloně už jsou i krásné dny, kdy můžete příležitostně chodit jen ve tričku. Barcelona představuje ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Barceloně

Hlavním letištěm pro Barcelonu je mezinárodní letiště Barcelona–El Prat Airport, které je známé i prostě jako Barcelona Airport a nachází se 12 kilometrů jihozápadně od města. Má IATA značení BCN a je to hlavní letiště pro Katalánsko a druhé největší ve Španělsku. Toto jedno z nejrušnějších letišť světa bylo otevřeno už v roce 1918. Nyní má letiště Barcelona tři asfaltovo-betonové příletové a vzletové dráhy, na kterých dosedají letadla z domácích i zahraničních destinací. Cestující z nich jsou odbavování ve dvou terminálech, a každý rok jich tu projde necelých 40 milionů. Levné letenky do Barcelony z Prahy si teď můžete pořídit i vy, stačí si je rezervovat online. Do centra města se pasažéři z letiště Barcelona dostanou linkou metra 9, vlakem, který jezdí každých 30 minut, autobusem číslo 46 nebo taxíkem.

Barcelona
Aktuální kurz: 1 EUR = 25.36
Barcelona - místní čas: 11:29
Časové pásmo: Europe/Madrid (+ 1 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 41.38879, 2.15899
Vzdálenost z Prahy: 1354 km


Do Barcelony za turistickými cíli

Symbolem města Barcelona není její celosvětově známý fotbalový klub, ale chrám Sagrada Familia, který se staví od roku 1882 dodnes. Od jejího autora, architekta Gaudího, najdete ve městě ještě domy Casa Mila, Casa Batlló a Palau Guell. V Barceloně se určitě dojděte podívat také do starých doků, ve kterých dnes sídlí námořní muzeum, pokochejte se sochou slavného Kolumba, nahlédněte do barcelonské katedrály či se podívejte na královský palác z 15. století, kde Kolumbus žádal o povolení plavit se do Indie. Suvenýry můžete nakoupit na místním velkém trhu a odpočinout si lze v parku Güell. Levné letenky do Barcelony jsou za akční ceny, tak nepropásněte svou příležitost.

Levné letenky do Barcelony

Udělejte si výlet do Španělska a zaleťte si do katalánské Barcelony. Levné letenky do Barcelony jsou teď s odletem přímo z Prahy a navíc si je lze snadno a rychle rezervovat online. To byste určitě měli udělat co nejdříve, protože akční letenky do Barcelony z Prahy jsou hned pryč. Průměrná doba letu je z Prahy do Barcelony 2,5 hodiny. Levné letenky do Barcelony z Prahy teď pořídíte lacino, tak moc dlouho neváhejte.


Počasí Barcelona

slunce

16°C

Východ slunce: 7:25

Západ: 18:41

Sobota

zataženo

15°C

teplota 17°C 14°C

Neděle

sluncepolojasno

15°C

teplota 18°C 13°C

Pondělí

zataženo

15°C

teplota 17°C 14°C

Úterý

zataženodeštík

14°C

teplota 15°C 12°C

Letenka Barcelona

Barcelona se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Barcelona - Španělsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Barcelony.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace