letadlo ico Levné letenky do Tunisu

Tunis je hlavní město Tuniska, přičemž leží na severu země na pobřeží Středozemního moře. Ve městě se nachází také Tuniské jezero. Žije tu přibližně 1 milion obyvatel, s metropolitní oblastí je to ale až 2,3 milionu lidí. Úředním jazykem je v Tunisu stejně jako ve zbytku země arabština, snadno se ale domluvíte také francouzsky. Měnou je tuniský dinár. Podívejte se do této země s levnými letenkami do Tunisu.

Letenky Praha - Tunis / Carthage

Tunis-Carthage International Airport

Zkratka letiště: TUN
Letenky do Tuniska - Tunis / Carthage

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Tunisu

Mezinárodní letiště Tunis–Carthage Airport leží na pobřeží tuniského jezera asi 5 kilometrů severovýchodně od centra města. Letiště bylo otevřeno v roce 1940 a jeho značení je TUN. Tunis–Carthage Airport má celkem dvě asfaltové příletové a vzletové dráhy a dva terminály. Každý rok služeb tohoto letiště využije téměř 4 miliony cestujících. Přímo před terminálem Tunis–Carthage Airport staví autobusy a taxíky, kterými se pohodlně dostanete do centra Tunisu a okolních měst. Letiště je pojmenováno podle hlavního města Tunisu a Kartága, které leží nedaleko. Rezervujte si svoje levné letenky do Tunisu s odletem z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Tunis / Carthage
Měna Tuniska: Tuniský dinár
Tunis / Carthage - místní čas: 21:00
Časové pásmo: Africa/Tunis (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 36.86108, 10.33161
Vzdálenost z Prahy: 1507 km


Do Tunisu Kartága za turistickými cíli

V historickém centru města Tunis, které je známé jako Médina a je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO, je k vidění mnoho památek, jako je například palác Dar Ben Abdallah a Dar Hussein, mauzoleum Tourbet El Bey nebo mešity jako je Zitouna Mosque. V jádru města najdete také moderní ulici, která je nazývána „tuniskou Champs-Élysées“. Na ní se nacházejí nejrůznější kavárny, hotely, restaurace, obchody a kulturní zařízení. V Tunisu je také mnoho vládních budov a úřadů, které reprezentují stát, dále jsou tu i parky a zoo, ve kterých si můžete odpočinout. Přibližně 15 kilometrů západně od Tunisu leží také významné historické město Kartágo – jeho historie sahá do starověku. Podívejte se do Tuniska, s levnými letenkami do Tunisu z Prahy si tu můžete užít skvělou dovolenou.

Levné letenky do Tunisu a Kartága

Hlavní město Tuniska je nyní dostupnou destinací pro kohokoliv, stačí si jen zakoupit levné letenky do Tunisu a je to. Levné letenky do Tunisu teď pořídíte za opravdu nízké ceny a to dokonce s odletem z Prahy. Let do Tunisu z Prahy bude trvat přibližně 2,5 hodiny. Rezervujte si své akční letenky do Tunisu snadno a rychle online co nejdříve, protože jsou velmi rychle vyprodané.


Počasí Tunis / Carthage

zataženo

24°C

Východ slunce: 5:46

Západ: 18:52

Pondělí

zataženo

24°C

teplota 28°C 20°C

Úterý

zataženo

21°C

teplota 24°C 16°C

Středa

slunce

21°C

teplota 24°C 16°C

Čtvrtek

zataženo

21°C

teplota 25°C 16°C

Letenka Tunis / Carthage

Tunis / Carthage se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Tunis / Carthage - Tunisko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Tunisu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace