letadlo ico Letenky do Vietnamu
Vietnam


Vietnam z Prahy - letenky od 15490 Kč
Vietnam z Prahy - letenky od 15490 Kč

23. 5.  |Hanoj, Ho Či Minovo Město a Da Nang - to jsou města, kam Vám dnes nabízíme akční letenky s odletem z Prahy a okolních letišť. Po dlouhé době přicházíme s výčtem akčních letenek do Vietnamu. Termínů je dostatek a určitě si ... Podrobnosti

  

Hit: Výprodej Turkish Airlines z Prahy - letenky od 4990 Kč do celého světa v komfortu
Hit: Výprodej Turkish Airlines z Prahy - letenky od 4990 Kč do celého světa v komfortu

15. 5.  |Turkish Airlines vyhlásily výprodej, který bude trvat až do 18. 5. 2023. Nechtě si líbit akční letenky do celého světa v komfortu včetně zavazadel do 46kg za akční ceny. Raději si ale pospěšte. Výprodej potrvá už jen do 18. ... Podrobnosti

  

Další akční letenkyVietnam neboli Vietnamská socialistická republika je stát nacházející se na jihovýchodě Asie při pobřeží Jihočínského moře na poloostrově Západní Indie. Hlavním městem Vietnamu je Hanoi, kde žije přes 7 milionů lidí. Země má celkem přes 90 milionů obyvatel, čímž se řadí na třináctou pozici seznamu nejlidnatějších státu na světě. V rámci asijských zemí je na osmém místě. Úředním jazykem je vietnamština, ale velmi rozšířena je tu i angličtina, francouzština či čínština. Měnou je vietnamský dong, jehož kurz je opravdu velmi nízký – asi jako ceny letenek z Prahy do Vietnamu.

Měna Vietnamu: Vietnamský dong


Letiště Vietnam

Oblasti

Podnebí ve Vietnamu – na kdy bookovat letenky do Vietnamu

Podnebí ve Vietnamu se vzhledem k velikosti státu značně liší. Obecně je tu ale v období mezi květnem a zářím velmi vlhko. Vysoké teploty kolem 30°C jsou doplněny častými srážkami. Naopak zimní měsíce, kdy se teploty v nížinách pohybují kolem 20°C, je sucho. V horách jsou rozdíly mezi teplotami mnohem větší – v zimě kolem 5°C v létě až ke 40°C. Záleží tedy jen na vás, na kdy si levné letenky do Vietnamu objednáte.

Do Vietnamu za turistickými cíli

Ve Vietnamu je mnoho přírodních krás, které byste neměli na své dovolené vynechat. Za návštěvu určitě stojí mramorové hory, nacházející se nedaleko města Danang, Nha Trang, kde je i nejdelší lanovka nad mořem na světě, nádherné pláže na ostrově Phu Quoc nebo delta Mekongu. Krásné je také místo My Son, které je nejvýznamnějším pozůstatkem po království Čampa. Z měst se určitě projděte po hlavním městě Hanoj, kde je mnoho chrámů a pagod, Ho Či Minově městě nebo Hoi An. Ve Vietnamu je toho opravdu hodně, proto neváhejte si do této destinace objednat levné letenky s odletem z Prahy.

Za přírodou do Vietnamu

Vietnam má na svém území dvě oblasti zapsané na seznamu světového přírodního dědictví UNESCO. Jedná se o národní park Phong Nha-Kẻ Bàng a Hạ Long Bay. Kromě toho je Vietnam domovem jednoho z nejvzácnějších savců na planetě saoly. Tento savec žije v lesích a jeho fotografií existuje jen málo. Vietnam je v pořadí šestnáctým státem s největší rozmanitostí druhů na svém území.

Levné letenky do Vietnamu

Do Vietnamu se teď může jet podívat opravdu každý a to díky levným letenkám, které se do této destinace prodávají. Levné letenky s odletem z Prahy se dají rezervovat snadno a rychle online. Průměrná doba letu do Vietnamu z Prahy záleží na konkrétním místě, ale pohybuje se mezi 13-14 hodinami. Zabookujte si levné letenky do Vietnamu z Prahy ještě dnes.

Vietnam

Vietnam je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Vietnamu čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace