letadlo ico Levné letenky do Hanoje

Hanoj je hlavní město Vietnamu, přičemž leží asi 100 kilometrů západně od Tonkinského zálivu. Nachází se na pravém břehu Rudé řeky, která městem protéká. Město bylo vytvořeno již v roce 1010 a až do počátku 19. století to bylo nejvýznamnější centrum státu. V Hanoji bydlí 7 milionů obyvatel, díky čemuž se řadí na druhé místo v seznamu nejlidnatějších měst Vietnamu. Úředním jazykem je tu vietnamština, ale vcelku snadno se domluvíte i anglicky. Jako měna tu platí vietnamský dong. Zakupte si levné letenky do Hanoje ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Letenky Praha - Hanoj

Noi Bai International Airport

Zkratka letiště: HAN
Letenky do Vietnamu - Hanoj

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Hanoji

Mezinárodní letiště Nội Bài International Airport se nachází v distriktu Soc Son asi 27 kilometrů severovýchodně od centra Hanoje. Jedná se o největší letiště Vietnamu. Nội Bài International Airport bylo otevřeno v roce 1965 a dnes nese označení HAN. Celkem má dvě betonové příletové a vzletové dráhy a dva terminály – první je určen pro vnitrostátní lety a druhý pro lety mezinárodní. Až si koupíte levné letenky do Hanoje s odletem z Prahy, určitě tedy využijete terminál číslo dvě. Každý rok je na letišti Nội Bài International Airport odbaveno přes 14 milionů cestujících. Doprava do města je z letiště zajištěna například autobusovými linkami číslo 7 a 17 a dále taxíky.

Hanoj
Měna Vietnamu: Vietnamský dong
Hanoj - místní čas: 23:02
Časové pásmo: Asia/Saigon (+ 7 hodin)
Časový posun: + 5 hodin

Souřadnice: 21.033331, 105.849998
Vzdálenost z Prahy: 8329 km


Do Hanoje za turistickými cíli

Město Hanoj má velmi bohatou a dlouhou historii. Vidět tu tedy můžete rozmanité vykopávky, bránu Doan Mon a vlajkovou věž, které jsou pozůstatky královského paláce, pagodu obrany státu, katedrálu svatého Josefa, prezidentský palác, pagodu Tran Quoc a další. Mezi nejvýznamnější památky města Hanoj patří Chrám literatury a Pagoda na jednom sloupu. V roce 2010 uplynulo oficiálně 1 000 let od založení Hanoje, přičemž k této příležitosti tu vznikla 4 kilometry dlouhá keramická mozaika. Zabookujte si levné letenky do Hanoje a užijte si atmosféru tohoto místa na vlastní kůži.

Levné letenky do Hanoje

Zavítejte do hlavního města Vietnamu! Levné letenky do Hanoje jsou s odletem z Prahy a zároveň se dají velmi snadno pořídit přes internet. Průměrná doba s levnými letenkami do Hanoje s odletem z Prahy je 13 hodin a 20 minut, které strávíte v pohodlném letadle. Vydejte se za poznáním do Hanoje – s levnými letenkami z Prahy na to máte.


Počasí Hanoj

zataženo

27°C

Východ slunce: 5:16

Západ: 18:30

Pátek

zataženo

28°C

teplota 30°C 26°C

Sobota

zataženodeštík

28°C

teplota 30°C 26°C

Neděle

zataženodeštík

30°C

teplota 31°C 28°C

Pondělí

zataženo

31°C

teplota 34°C 29°C

Úterý

zataženodeštík

28°C

teplota 29°C 27°C

Letenka Hanoj

Hanoj se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Hanoj - Vietnam i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Hanoje.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace