letadlo ico Levné letenky do Neapole

Neapol je italské město nacházející se na západním pobřeží státu v Neapolském zálivu na pobřeží Tyrhénského moře. Město leží v provincii Neapol v regionu Kampánie. Jedná se o třetí největší italské město a díky své početné metropolitní aglomeraci se řadí na sedmé místo v Evropě. V Neapoli žije 990 000 obyvatel, v aglomeraci potom přes 3 miliony lidí. Úředním jazykem je tu italština a měnou euro, stejně jako ve zbytku státu. Do Neapole se prodávají levné letenky z Prahy, tak si nenechte tuto příležitost ujít.

Letenky Praha - Neapole v Itálii

Naples International Airport

Zkratka letiště: NAP
Letenky do Itálie - Neapole v Itálii

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Neapole


Nejlevnější letenky od 467 Kč do 6000 Kč po Evropě a okolí
Nejlevnější letenky od 467 Kč do 6000 Kč po Evropě a okolí

8. 10.  |Připravili jsme Vám seznam měst v Evropě a blízkém okolí, kam se můžete podívat z Prahy za akční ceny. Místa: Ammán, Amsterdam, Atény, Barcelona, Bari, Basilej, Belfast, Benátky, Milán, Billund, Boloňa, Bordeaux, Bournemouth, ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Neapoli

Mezinárodní letiště Naples International Airport se nachází 6 kilometrů severovýchodně od Neapole v okrese Capodichino. Vzniklo už v roce 1910 jako vojenská základna, ale teprve od roku 1950 se začalo věnovat civilním letům. Kód Naples International Airport je NAP. Letiště má jednu asfaltovou vzletovou a příletovou dráhu a dva terminály, kterými ročně projde necelých 6 milionů pasažérů. Vy sem také můžete cestovat s levnými letenkami z Prahy. Naples International Airport je s Neapolí spojeno autobusovou linkou a také taxi-sítí.

Neapole v Itálii
Aktuální kurz: 1 EUR = 26.2
Neapole v Itálii - místní čas: 2:39
Časové pásmo: Europe/Rome (+ 1 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 40.833328, 14.25
Vzdálenost z Prahy: 1029 km


Do Neapole za turistickými cíli

Historické jádro města Neapol je od roku 1995 na seznamu světového dědictví UNESCO. Navštívit tu můžete mnoho hradů, jako je Castel dell'Ovo, postavený na skalnatém ostrůvku, hrad svatého Eliáše, u kterého leží také klášter svatého Martina, Nový hrad, nacházející se na Radničním náměstí, nebo Kapujský hrad pocházející už ze 12. století. V Neapoli je dále královská rezidence Capodimonte, divadlo svatého Karla, neapolský dóm či kostel svatého Dominika. I v okolí Neapole je mnoho zajímavých míst, které stojí za návštěvu – jedná se například o Pompeje, sopka Vesuv, ostrovy Ischia a Capri nebo královskou rezidenci Caserta. Pořiďte si levné letenky do Neapole s odletem z Prahy ještě dnes.

Levné letenky do Neapole

Do nádherného italského města Neapol se prodávají levné letenky s odletem přímo z Prahy. Využijte příležitosti a leťte se s levnými letenkami s odletem z Prahy podívat do Neapole. Průměrná doba letu do Neapole je necelé dvě hodiny. Určitě si své levné letenky s odletem z Prahy do Neapole zabookujte co nejdříve, protože jsou rychle pryč.


Počasí Neapole v Itálii

zataženo

17°C

Východ slunce: 7:05

Západ: 16:37

Neděle

zataženodeštík

16°C

teplota 17°C 14°C

Pondělí

slunce

17°C

teplota 18°C 15°C

Úterý

sluncepolojasnodeštík

16°C

teplota 17°C 14°C

Středa

zataženoMrholení

16°C

teplota 17°C 14°C

Letenka Neapole v Itálii

Neapole v Itálii se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Neapole v Itálii - Itálie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Neapole.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist