letadlo ico Levné letenky do Porto

Porto se nachází na severu Portugalska u ústí řeky Douro do Atlantského oceánu. Je to druhé největší Portugalska. Celkově v Portu žije přes 1,4 milionu obyvatel s aglomerací až 1,8 milionu. Stejně jako ve zbytku Portugalska se v Portu mluví portugalsky a měnou je euro. Do přístavu Porto se právě teď prodávají letenky za výhodné ceny.

Letenky Praha - Porto

Francisco Sa Carneiro Airport

Zkratka letiště: OPO
Letenky do Portugalska - Porto

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Porto


Krakov z Prahy za 387 Kč otevírá dveře dalším akcím
Krakov z Prahy za 387 Kč otevírá dveře dalším akcím

12. 1.  |Polský Krakov hostí velké letiště s velkou nízkonákladovou základnou. Především do Norska, Finska a dalších severských zemí, se odsud dostanete výrazně levněji než z Prahy nebo Vídně. Zajímavé ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště ve městě Porto

Mezinárodní letiště Francisco Sá Carneiro Airport s označením OPO je druhé největší v zemi. Jednu vzletovou dráhu a jeden terminál ročně využije necelých 7 milionů pasažérů. Z letiště do centra Porta, které je vzdálené 11 kilometrů, je dobrá dostupnost díky zastávce metra. Další možností jsou autobusové linky. Až přiletíte do Porta s levnými letenkami, do města se dostanete snadno.

Porto
Aktuální kurz: 1 EUR = 24.4
Porto - místní čas: 4:01
Časové pásmo: Europe/Lisbon (0 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 41.149609, -8.61099
Vzdálenost z Prahy: 2036 km


Letecky do Porta za turistickými cíli

Jistá část města Porto obsahuje historické budovy mnoha stavebních slohů, díky čemuž byla zapsána v roce 1996 na seznam UNESCO. Nachází se tu například katedrála Sé ze 12. století, věž Clérigos, episkopální palác, budova radnice, kostel sv. Ildefonse nebo budova městské tržnice Mercado do Bolhao. V Portu se nachází také velký počet mostů, z nichž nejznámější je most Ludvíka I. a Ponte Maria Pia, jehož stavbu řídil samotný Eiffel. Všechny tyto památky můžete vidět na vlastní oči, když si zakoupíte levné letenky do Porta. Kromě toho je Porto domovem světoznámého Portského vína.

Levné letenky do města Porto

Do města Porto v Portugalsku se nyní prodávají velmi levné letenky, které se dají pohodlně a rychle zamluvit přes internet. Doba letu do destinace Porto je zhruba 3 hodiny a 15 minut. Zabookujte si levné letenky do portugalského města Porto ještě dnes.


Počasí Porto

slunce

13°C

Východ slunce: 7:55

Západ: 17:34

Čtvrtek

slunce

15°C

teplota 17°C 12°C

Pátek

slunce

13°C

teplota 16°C 11°C

Sobota

slunce

12°C

teplota 15°C 10°C

Neděle

slunce

12°C

teplota 15°C 10°C

Letenka Porto

Porto se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Porto - Portugalsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Porto.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace