letadlo ico Levné letenky do Porto

Porto se nachází na severu Portugalska u ústí řeky Douro do Atlantského oceánu. Je to druhé největší Portugalska. Celkově v Portu žije přes 1,4 milionu obyvatel s aglomerací až 1,8 milionu. Stejně jako ve zbytku Portugalska se v Portu mluví portugalsky a měnou je euro. Do přístavu Porto se právě teď prodávají letenky za výhodné ceny.

Letenky Praha - Porto

Francisco Sa Carneiro Airport

Zkratka letiště: OPO
Letenky do Portugalska - Porto

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Porto


Porto z Prahy - letenky Portugalsko za 2175 Kč
Porto z Prahy - letenky Portugalsko za 2175 Kč

10. 4.  |K mání je několik parádních termínů na letenky z Prahy do Porta v Portugalsku. Levné termíny jsou především na zimu a jaro příštího roku 2025. Tyto termíny se budou postupně zdražovat. Letenka je zpáteční a ... Podrobnosti


Porto z Prahy - přímé letenky Portugalsko za 3096 Kč
Porto z Prahy - přímé letenky Portugalsko za 3096 Kč

7. 3.  |EasyJet momentálně nabízí přímé letenky z Prahy do Porta v Portugalsku. Levné termíny jsou dostupné především v listopadu. Let trvá přibližně 3 a půl hodiny. Z Vídně nabízí stejné letenky Ryanair o ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště ve městě Porto

Mezinárodní letiště Francisco Sá Carneiro Airport s označením OPO je druhé největší v zemi. Jednu vzletovou dráhu a jeden terminál ročně využije necelých 7 milionů pasažérů. Z letiště do centra Porta, které je vzdálené 11 kilometrů, je dobrá dostupnost díky zastávce metra. Další možností jsou autobusové linky. Až přiletíte do Porta s levnými letenkami, do města se dostanete snadno.

Porto
Aktuální kurz: 1 EUR = 25.33
Porto - místní čas: 20:51
Časové pásmo: Europe/Lisbon (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 41.149609, -8.61099
Vzdálenost z Prahy: 2036 km


Letecky do Porta za turistickými cíli

Jistá část města Porto obsahuje historické budovy mnoha stavebních slohů, díky čemuž byla zapsána v roce 1996 na seznam UNESCO. Nachází se tu například katedrála Sé ze 12. století, věž Clérigos, episkopální palác, budova radnice, kostel sv. Ildefonse nebo budova městské tržnice Mercado do Bolhao. V Portu se nachází také velký počet mostů, z nichž nejznámější je most Ludvíka I. a Ponte Maria Pia, jehož stavbu řídil samotný Eiffel. Všechny tyto památky můžete vidět na vlastní oči, když si zakoupíte levné letenky do Porta. Kromě toho je Porto domovem světoznámého Portského vína.

Levné letenky do města Porto

Do města Porto v Portugalsku se nyní prodávají velmi levné letenky, které se dají pohodlně a rychle zamluvit přes internet. Doba letu do destinace Porto je zhruba 3 hodiny a 15 minut. Zabookujte si levné letenky do portugalského města Porto ještě dnes.


Počasí Porto

slunce

20°C

Východ slunce: 6:55

Západ: 20:12

Úterý

sluncepolojasno

20°C

teplota 22°C 19°C

Středa

zataženo

21°C

teplota 23°C 19°C

Čtvrtek

zataženo

20°C

teplota 22°C 18°C

Pátek

slunce

22°C

teplota 24°C 20°C

Letenka Porto

Porto se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Porto - Portugalsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Porto.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace