letadlo ico Letenky do Kanady
Canada


Kanada z Prahy - letenky Toronto, Montreal, Ottava a Vancouver od 10490 Kč
Kanada z Prahy - letenky Toronto, Montreal, Ottava a Vancouver od 10490 Kč

19. 10.  |Akční letenky do Kanady můžete mít nyní již od 5990 Kč. Nicméně za tuto cestu jsou pouze s odletem z Berlína. Z Mnichova můžete letět do Toronta za 6390 Kč. Z Prahy jsou však letenky do Kanady dražší. Nejlevnější letenky z Prahy do ... Podrobnosti


Kanada z Prahy - letenky Toronto, Ottawa, Montreal, Vancouver a Calgery od 10490 Kč
Kanada z Prahy - letenky Toronto, Ottawa, Montreal, Vancouver a Calgery od 10490 Kč

16. 9.  |Kanada je opět otevřená - tedy alespoň pro očkované. Po dlohé době je možné letět z Prahy do Kanady a už teď je vidět, že se letecké společnosti snaží navnadit cestující krásnými cenami. Díky tomu si můžete vybírat i ... Podrobnosti


Toronto z Prahy - letenky do Kanady za 10490 Kč
Toronto z Prahy - letenky do Kanady za 10490 Kč

14. 9.  |Kanada je opět otevřena turistům. Platí to tedy alespoň pro ty očkované. Nicméně i tak je to pro hodně lidí dobrá zpráva a opět mohou vycestovat do Kanady. Akční letenky můžete mít do Toronta s odletem z Prahy za krásných deset a půl ... Podrobnosti


Další akční letenkyKanada je stát ležící v severní části Severní Ameriky a rozlohou je to druhá největší země na světě. Její břehy jsou na severu omývány Severním ledovým oceánem, na východě Atlantským oceánem a na západě Pacifikem. Na jihu Kanada sousedí s USA, se kterým má nejdelší hranici na světě. Kanada se skládá z celkem deseti provincií, které jsou ale vzhledem k rozloze země řídce osídleny – žije zde jen 35,8 milionu lidí. Hlavním městem Kanady je Ottawa, která leží na východě země a má přes 883 000 obyvatel. Úředním jazykem Kanady je angličtina a francouzština a měnou je kanadský dolar. Stát leží v časových pásmech od -3:30 do -8 hodin. Levné letenky do Kanady jsou s odletem z Prahy.

Aktuální kurz: 1 CAD = 17.79


Letiště Kanada

J

Oblasti

Podnebí v Kanadě

Vzhledem k rozlehlosti státu se teploty liší region od regionu. V Kanadě najdete především tundru, husté lesy, ale také ledovce a vysoké hory. Teploty v zimě jsou tu obecně velmi nízké, a především v Prérijních provinciích mohou klesnout až k -40°C. Na severu může sníh zůstávat po celý rok, v jižněji položených oblastech vydrží někdy i půl roku. Na východním i západním pobřeží v jižních oblastech bývají velmi teplá léta, kdy se teploty pohybují mezi 25°C až 30°C. Levné letenky do Kanady si můžete snadno rezervovat online hned teď.

Do Kanady za turistickými cíli

Kromě nezkrotné přírody si můžete v Kanadě odpočinout i na plážích na pobřeží. Voda je tu v létě příjemně teplá a písek jemný. Hodně toho mohou nabídnout i města. V hlavním městě Ottawě uvidíte budovu kanadského parlamentu, náměstí Confederation Square či kanál Rideau Canal. Toronto vám nabídne věž CN Tower, zábavní park Canada´s Wonderland a velkou zoo. Ve Vancouveru najdete olympijskou vesničku, One Wall Centre, Marine Building, Clevelandskou přehradu a nedaleko města také visutý most Capilano. Do Quebécku se jeďte podívat na Staré město, městské hradby, parlamentní kopec a katedrálu Holy Trinity Cathedral. V Kanadě se nachází také velký počet přírodních zajímavostí, jako jsou Niagarské vodopády či některá Velká jezera. Užijte si dovolenou za oceánem a to s levnými letenkami za výhodné ceny.

Do Kanady za přírodou

Kanada má velmi rozmanitou a především nezkrotnou přírodu. Do divočiny se můžete podívat v některých chráněných oblastech, jako je národní park Jasper, Wabakimi Provincial Park, Wapusk National Park nebo třeba Wood Buffalo. Setkat se tu můžete s bobrem, medvědem černým, rysem kanadským, americkým bizonem, vlkem šedým, mrožem, ledním medvědem, mývalem, jelenem, liškou polární, sobem a dalšími zvířaty. Udělejte si procházku do okolí a uvidíte sami. S levnými letenkami do Kanady z Prahy je to snadné.

Levné letenky do Kanady

Zajeďte si na dovolenou za oceán a poznejte Kanadu s levnými letenkami. Let do Kanady z Prahy, odkud se levné letenky prodávají, trvá přibližně 13 hodin, ale vzhledem k rozsáhlosti Kanady závisí na konkrétní destinaci. Akční letenky do Kanady z Prahy jsou horkým zbožím, proto určitě neváhejte a kupte si je co nejdříve. Zabookovat si levné letenky do Kanady můžete hned teď na internetu.

Kanada

Kanada je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Kanady čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace