letadlo ico Levné letenky do Vancouveru

Vancouver je přístavní město na jihozápadě Kanady v provincii Britská Kolumbie. Jedná se o třetí největší město Kanady a metropoli na západě státu. Ve Vancouveru žije asi 602 000 lidí, s aglomerací jsou to necelé 3 miliony. Úředními jazyky jsou tu angličtina a francouzština, měnou je kanadský dolar. V roce 2010 se tu konaly zimní olympijské hry a paralympijské hry. Vancouver je celosvětově uznáván jako jedno z pěti nejlepších míst na světě k životu. A právě nyní se do této destinace dají zakoupit levné letenky s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Vancouver

Vancouver International Airport

Zkratka letiště: YVR
Letenky do Kanady - Vancouver

Najdi nejlevnější letenku

Letiště ve Vancouveru

Mezinárodní letiště Vancouver International Airport má kód YVR a leží na ostrově v Richmondu asi 12 kilometrů od centra Vancouveru. V roce 2014 to bylo druhé nejzaměstnanější letiště Kanady z hlediska pasažérů, kterých tu prošlo přes 19 milionů, a pohybů letadel. Celkem se tu nachází 4 vzletové dráhy a 3 terminály. Spojení do města z Vancouver International Airport je zajištěno formou rychlých vlaků Skytrain – tato síť byla vybudována speciálně kvůli olympijským hrám. O noční rozvoz se potom starají autobusy číslo N10 a z jižního terminálu lze jet i linkou C92. Nemusíte se tedy obávat, že po přistání s levnými letenkami byste se nedostali do Vancouveru.

Vancouver
Aktuální kurz: 1 CAD = 17.75
Vancouver - místní čas: 17:14
Časové pásmo: America/Vancouver (-7 hodin)
Časový posun: -9 hodin

Souřadnice: 49.24966, -123.119339
Vzdálenost z Prahy: 8252 km


Do Vancouveru za turistickými cíli

Město Vancouver je spíše moderního rázu, příliš starých památek tu tedy nečekejte. Přesto je toho tady ale mnoho k vidění. Například promenáda, která vás provede po pobřeží kolem většiny města, budova Canada Place nebo Stanley park, což je největší městský park v Kanadě. Na procházku byste měli vyrazit do Lynn Canyon Park, kde se nachází také 50 metrů dlouhý visutý most. Jak již bylo řečeno, v roce 2010 se ve Vancouveru konaly zimní olympijské hry a následně také paralympijské hry, což znamená, že ve městě je také vybudována olympijská vesnice. A kdo by snad zatoužil po koupání, ve Vancouveru se nachází i několik pláží. Přijeďte se podívat do tohoto kouzelného kanadského města, s levnými letenkami je to snadné.

Levné letenky do Vancouveru

Rádi byste cestovali do Kanady? Tak si jednoduše zamluvte levné letenky s odletem z Prahy a leťte do Vancouveru. Průměrná doba letu do této destinace je necelých 13 hodin, které můžete strávit v pohodlném letadle. S levnými letenkami, které mají odlet z Prahy, opravdu ušetříte a ještě poznáte kus světa – tak si letenky hlavně nezapomeňte včas rezervovat.


Počasí Vancouver

zataženoMrholení

11°C

Východ slunce: 6:50

Západ: 19:24

Středa

zataženodeštík

11°C

teplota 15°C 7°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

11°C

teplota 15°C 8°C

Pátek

zataženo

12°C

teplota 15°C 10°C

Sobota

sluncepolojasno

11°C

teplota 14°C 9°C

Letenka Vancouver

Vancouver se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Vancouver - Kanada i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Vancouveru.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist