letadlo ico Letenky do Turecka
Turkey


Budapešť z Prahy - letenky za 881 Kč a dál do celého světa s cenami Budapešťského letiště
Budapešť z Prahy - letenky za 881 Kč a dál do celého světa s cenami Budapešťského letiště

6. 3.  |Budapešť je nádherné město. Maďarsko ale v tomto případě není to jediné, co nás láká. Letiště v Budapešti má totiž velmi zajímavé ceny letenek do celého světa. Běžně se to příliš ... Podrobnosti


HIT: Antalya z Prahy přímým letem - letenky Turecko za 2790 Kč z Brna a Ostravy za 7590 Kč
HIT: Antalya z Prahy přímým letem - letenky Turecko za 2790 Kč z Brna a Ostravy za 7590 Kč

23. 2.  |Antalya je plážová destinace na turecké riviéře. Je známá nejen svými nádhernými plážemi, ale i památkami, které Vás nenechají se jen nudit na pláži. Naleznete zde památky po starých ... Podrobnosti


Další akční letenkyTurecko nebo též oficiálně Republika Turecko, je stát nacházející se v Eurasii, tedy na pomezí dvou kontinentů. Leží na poloostrově Malá Asie, přičemž jeho malá část zasahuje do jihovýchodní Evropy, ale většina státu patří k západní Asii. Břehy Turecka omývá na severu Černé moře, na západě Egejské moře a na jihu Středozemní moře. V Turecku žije 77,6 milionu obyvatel, z toho 4,5 milionu lidí obývá hlavní město Ankara. Úředním jazykem je tu turečtina a měnou turecká lira. Časové pásmo Turecka je +2 hodiny. Rezervujte si akční letenky do Turecka, dokud nějaké jsou.

Aktuální kurz: 100 TRY = 73.57


Letiště Turecko

Podnebí v Turecku

Pobřeží Turecka má převážně středomořské či přímořské klima. Zimy jsou zde vlhké a mírné, léta velmi horká, kdy se teploty udržují kolem tropických 30°C. Nejchladnější část země se nachází na východě, kde za rok spadne nejvíce srážek a během zimy tu teploty mohou klesnout až k -30°C. Obecně je nejvlhčím měsícem v Turecku květen, v červenci a srpnu je poté mnohem větší sucho. Kupte si levné letenky do Turecka na letní měsíce a poznejte tu pravou dovolenou u moře.

Do Turecka za turistickými cíli

V Turecku se nachází krásná příroda, kterou můžete obdivovat například v národním parku Köprülü, Olympos Bey nebo Kuscenneti. Asi nejvýznamnější památkou Turecka je ale byzantský chrám Hagia Sofia, který se nachází v Istanbulu. Říká se mu také chrám Boží Moudrosti a byl postaven v 6. století. Kromě něho najdete v Istanbulu také mešitu sultána Ahmeda a palác Topkapi či Sulejmanovu mešitu. Navštívit ale můžete také Galatskou věž v Galata Kulesi, hrad Bodrum Castle ležící ve městě Bodrum, horu Nemrut u města Adıyaman nebo historickou pevnost z 16. století v hlavním městě Ankaře. Podívejte se na všechna tato místa skoro zadarmo, s levnými letenkami do Turecka z Prahy to lze snadno.

Levné letenky do Turecka

Udělejte si dovolenou a vyrazte za sluníčkem do Turecka, nyní se sem letenky prodávají levně. Levné letenky do Turecka pořídíte s odletem z Prahy a to přímo na této stránce online a bez starostí. Průměrná doba letu s levnými letenkami do Turecka z Prahy je. Kupte si levné akční letenky do Turecka z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Turecko

Turecko je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Turecka čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace