letadlo ico Levné letenky do Na Madeiru
Portugalsko


Budapešť z Prahy - letenky za 881 Kč a dál do celého světa s cenami Budapešťského letiště
Budapešť z Prahy - letenky za 881 Kč a dál do celého světa s cenami Budapešťského letiště

6. 3.  |Budapešť je nádherné město. Maďarsko ale v tomto případě není to jediné, co nás láká. Letiště v Budapešti má totiž velmi zajímavé ceny letenek do celého světa. Běžně se to příliš ... Podrobnosti


Madeira a Azory z Prahy - letenky Portugalsko od 5000 Kč za přímý let
Madeira a Azory z Prahy - letenky Portugalsko od 5000 Kč za přímý let

20. 2.  |Máme tu několik levných letenek na Azory a na Madeiru. Nejlevnější letenka je z Prahy od Eurowings a míří na Madeiru za parádní cenu něco přes pět tisíc. Po vybrání termínu dokonce zjistíte, že se dostanete těsně pod 5 ... Podrobnosti


Další akční letenkyv Portugalsku můžete zažít exotickou dovolenou u moře a to za málo peněz. S levnými letenkami na Madeiru budete cestovat z Prahy asi 4,5 hodiny. Rezervovat si levné letenky na Madeiru za nízké ceny, můžete snadno a rychle online. Akční letenky na Madeiru z Prahy jsou velmi žádané, a proto si je rezervujte co nejdříve, aby se na vás také dostalo.

Letenky Madeira

Základní informace o Madeiře

Madeira je portugalské souostroví, které se nachází v Atlantském oceánu asi 400 kilometrů severně od Kanárských ostrovů a 700 kilometrů západně od pobřeží Maroka v Africe. Úředním jazykem tohoto ostrova je portugalština a měnou euro. Celková populace souostroví je 267 000 obyvatel, z čehož přes 100 000 lidí žije v hlavním městě Madeiry Funchalu. Časové pásmo Madeiry je +0 hodin, v létě potom +1 hodina. Kupte si levné letenky na Madeiru z Prahy ještě dnes.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.33


Na Madeiru za turistickými cíli

Na túru můžete na Madeiře vyrazit například na horu Pico RuivoPico do Arieiro nebo Pico das Torres. Pokud si ale chcete užít pohodlnou dovolenou, navštivte spíše některé veřejné pláže, které se nacházejí na pobřeží. Kromě plavání tu můžete vyzkoušet i potápění a jiné vodní sporty. Další variantou jsou kulturní památky, jako je katedrála Sé ve Funchalu ze 16. století, místní muzeum nebo třeba kabinová lanovka. Užijte si příjemnou dovolenou s levnými letenkami na Madeiru z Prahy ještě dnes.

Podnebí Madeiry

Klima Madeiry je středomořského charakteru. V závislosti na slunečním svitu, průměrných srážkách a vlhkosti se odlišují jižní a severní regiony na ostrově. Průměrná teplota během léta je kolem 25°C, ale může vystoupat i výše. Zimy na Madeiře jsou mírné a vlhké. Srážky se pohybují kolem 50 mm za rok, přičemž nejvíce jich padá od října do dubna. Levné letenky na Madeiru z Prahy jsou nyní dostupné pro kohokoliv.

Na Madeiru za přírodou

Madeira má velmi rozmanitou a částečně endemickou přírodu, která patří na seznam světového dědictví UNESCO. Důležité jsou především některé druhy ptáků, které se jinde na světě nevyskytují. Savci na Madeiře se moc nenajdete, spíše se jedná o menší zvířata. Kupte si levné letenky na Madeiru z Prahy a pojďte se podívat zdejší přírodu.

Více informací o Madeiře naleznete na stránce Madeira.

Letenka Madeira

Madeira a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Madeira snadno zabookujete právě zde.
Letenka do Na Madeiru vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace