letadlo ico Levné letenky do Funchal

Funchale se nachází na jižním pobřeží ostrova Madeira, jehož je správním střediskem, v Atlantském oceánu. Madeira je autonomní oblastí Portugalska. Funcho v překladu znamená fenykl, takže název města lze vyložit jako „plantáž fenyklu“. Funchal je šestým největším městem v Portugalsku a žije tu přes 111 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu stejně jako na celé Madeiře portugalština a měnou euro. A do této turisticky oblíbené destinace se nyní prodávají velmi levné letenky s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Funchal

Madeira Airport

Zkratka letiště: FNC
Letenky do Portugalska - Funchal

Najdi nejlevnější letenku

Letiště ve městě Funchale na Madeiře

Letiště Madeira Airport je známé také jako Santa Catarina Airport leží 16 kilometrů severovýchodně od města Funchal. Letiště bylo otevřeno v roce 1964 a jeho označení je FNC. Madeira Airport je známé především díky své velmi krátké přistávací dráze obklopené navíc oceánem a vysokými horami. Už jen samotné přistání s levnými letenkami pro vás bude zážitek. Letiště má jednu asfaltovou příletovou a vzletovou dráhu a jeden terminál, který každý rok odbaví 2,5 milionu cestujících. Doprava do okolních měst je z Madeira Airport zajištěna autobusy.

Funchal
Aktuální kurz: 1 EUR = 24.75
Funchal - místní čas: 15:57
Časové pásmo: Europe/Lisbon (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 32.633331, -16.9
Vzdálenost z Prahy: 3217 km


Do Funchale na Madeiru za turistickými cíli

Do Funchale na Madeiru se jezdí především za odpočinkem. Můžete se tu opalovat, plavat v oceánu nebo využít atrakcí na pobřeží. Pro zájemce je možnost navštívit také katedrálu Sé postavenou už v roce 1514. Dalším turistickým cílem ve Funchale je kabinová lanovka, která začíná v centru města a jezdí směrem do městské části Monte. Také v okolí města je mnoho krásných míst, které vybízejí k turistice. Zakupte si levné letenky na Madeiru s odletem z Prahy do Funchale a uvidíte sami.

Levné letenky na Madeiru

Vyrazte na dovolenou na exotický portugalský ostrov Madeira. S levnými letenkami s odletem přímo z Prahy se můžete vydat do Madeirského města Funchale. Tyto levné letenky do Funchale se dají snadno rezervovat online. Průměrná doba letu na Madeiru je s levnými letenkami z Prahy do Funchale 4,5 hodiny. Rezervujte si levné letenky z Prahy do Funchale raději teď hned, dokud ještě nějaké jsou.


Počasí Funchal

slunce

24°C

Východ slunce: 10:26

Západ: 21:34

Pátek

sluncepolojasno

27°C

teplota 31°C 23°C

Sobota

slunce

28°C

teplota 31°C 23°C

Neděle

slunce

26°C

teplota 30°C 22°C

Pondělí

slunce

26°C

teplota 30°C 21°C

Letenka Funchal

Funchal se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Funchal - Portugalsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Funchal.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace