letadlo ico Levné letenky do Funchal

Funchale se nachází na jižním pobřeží ostrova Madeira, jehož je správním střediskem, v Atlantském oceánu. Madeira je autonomní oblastí Portugalska. Funcho v překladu znamená fenykl, takže název města lze vyložit jako „plantáž fenyklu“. Funchal je šestým největším městem v Portugalsku a žije tu přes 111 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu stejně jako na celé Madeiře portugalština a měnou euro. A do této turisticky oblíbené destinace se nyní prodávají velmi levné letenky s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Funchal

Madeira Airport

Zkratka letiště: FNC
Letenky do Portugalska - Funchal

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Funchal


Madeira z Prahy - Funchal za 3990 Kč
Madeira z Prahy - Funchal za 3990 Kč

31. 7.  |Madeira je souostroví západně od severní Afriky - jen asi šest set kilometrů od Maroka. Jedná se o turisticky velmi zajímavé místo. Na hlavním ostrovu souostroví - na Madeiře se nachází sopka Pico Ruivo. Na Madeiře panuje ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště ve městě Funchale na Madeiře

Letiště Madeira Airport je známé také jako Santa Catarina Airport leží 16 kilometrů severovýchodně od města Funchal. Letiště bylo otevřeno v roce 1964 a jeho označení je FNC. Madeira Airport je známé především díky své velmi krátké přistávací dráze obklopené navíc oceánem a vysokými horami. Už jen samotné přistání s levnými letenkami pro vás bude zážitek. Letiště má jednu asfaltovou příletovou a vzletovou dráhu a jeden terminál, který každý rok odbaví 2,5 milionu cestujících. Doprava do okolních měst je z Madeira Airport zajištěna autobusy.

Funchal
Aktuální kurz: 1 EUR = 25.86
Funchal - místní čas: 7:43
Časové pásmo: Europe/Lisbon (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 32.633331, -16.9
Vzdálenost z Prahy: 3217 km


Do Funchale na Madeiru za turistickými cíli

Do Funchale na Madeiru se jezdí především za odpočinkem. Můžete se tu opalovat, plavat v oceánu nebo využít atrakcí na pobřeží. Pro zájemce je možnost navštívit také katedrálu Sé postavenou už v roce 1514. Dalším turistickým cílem ve Funchale je kabinová lanovka, která začíná v centru města a jezdí směrem do městské části Monte. Také v okolí města je mnoho krásných míst, které vybízejí k turistice. Zakupte si levné letenky na Madeiru s odletem z Prahy do Funchale a uvidíte sami.

Levné letenky na Madeiru

Vyrazte na dovolenou na exotický portugalský ostrov Madeira. S levnými letenkami s odletem přímo z Prahy se můžete vydat do Madeirského města Funchale. Tyto levné letenky do Funchale se dají snadno rezervovat online. Průměrná doba letu na Madeiru je s levnými letenkami z Prahy do Funchale 4,5 hodiny. Rezervujte si levné letenky z Prahy do Funchale raději teď hned, dokud ještě nějaké jsou.


Počasí Funchal

slunce

33°C

Východ slunce: 9:54

Západ: 21:59

Neděle

slunce

30°C

teplota 34°C 25°C

Pondělí

zataženo

24°C

teplota 29°C 20°C

Úterý

slunce

27°C

teplota 32°C 21°C

Středa

sluncepolojasnodeštík

23°C

teplota 29°C 19°C

Letenka Funchal

Funchal se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Funchal - Portugalsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Funchal.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist