letadlo ico Levné letenky do Zadaru

Zadar je páté největší chorvatské město, které se nachází na pobřeží Jaderského moře v severní části Dalmácie. Zároveň je to správní středisko stejnojmenné župy a důležitý přístav. V centru města Zadar žije přes 75 000 lidí. Úředním jazykem je tu chorvatština a měnou kuna, stejně jako ve zbytku státu. Levné letenky do Zadaru z Prahy seženete právě teď za skvělé ceny, tak si je zamluvte, dokud nějaké jsou.

Letenky Praha - Zadar

Zadar Airport

Zkratka letiště: ZAD
Letenky do Chorvatska - Zadar

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Zadaru


Zadar z Prahy - letenky Chorvatsko za 1057 Kč
Zadar z Prahy - letenky Chorvatsko za 1057 Kč

25. 3.  |Češi tradičně Chorvatsko milují a Zadar je jedním z nejoblíbenějších míst vůbec. Jet tam dvanáct hodin autem nebo letět hodinu a půl letadlem je veliký rozdíl. Zvlášť když můžete letět z Prahy už za krásnou ... Podrobnosti


Zadar z Prahy - letenky Chorvatsko za 3790 Kč, z Vídně za 1391 Kč
Zadar z Prahy - letenky Chorvatsko za 3790 Kč, z Vídně za 1391 Kč

21. 2.  |Chorvatsko je pro české turisty stále naprostý TOP. Proč si nezkrátit cestu a do Chorvatska si nezaletět? Ušetříte si nervy a auto si klidně můžete půjčit na místě. V letadle strávíte jen cca 2 hodiny, což je oproti 12ti hodinám v autě ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Zadaru

Mezinárodní letiště Zadar Airport se nachází u obce Zemunik Donji, která leží asi 8 kilometrů jihovýchodně od centra Zadaru. Jeho IATA značení je ZAD, přičemž se skládá ze dvou příletových a vzletových drah z asfaltu. Na nich dosedají letadla z vnitrostátní i mezinárodních destinací a pasažéři jsou následně odbavováni v jednom terminálu. Každý rok jich tu projde přes 370 000. Letiště Zadar je s centrem města spojeno formou autobusových linek a taxíků. Kromě toho si můžete půjčit auto a vyrazit za vlastními cíli, stačí si koupit levné letenky do Zadaru s odletem z Prahy.

Zadar
Měna Chorvatska: Chorvatská kuna
Zadar - místní čas: 23:26
Časové pásmo: Europe/Zagreb (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 44.11972, 15.24222
Vzdálenost z Prahy: 666 km


Do Zadaru za turistickými cíli

Zadar má velmi zajímavé historické centrum, kde můžete vidět mnoho památek. Až pojedete do této destinace, prohlédněte si určitě největší kostel v Dalmácii a to katedrálu svaté Anastázie ze Sirmia, která je sídlem zadarské arcidiecéze, dále kostel svatého Donáta, postavený už v 9. století, pevninskou bránu, která je pozůstatkem po opevnění Zadaru, náměstí pěti studní a kostel svatého Simeona. Kromě toho na pobřeží najdete písečné pláže a teplé moře, takže se dojděte i vykoupat a zaplavat si. Užije si tu pravou dovolenou u moře, nyní vás to vyjde opravdu lacino, stačí si totiž koupit levné letenky do Zadaru, které jsou s odletem z Prahy.

Levné letenky do Zadaru

Chcete na dovolenou do Chorvatska, ale nechce se vám cesta absolvovat autem? Tak si kupte levné letenky do Zadaru, které jsou s odletem z Prahy, a užijte si příjemný let. Průměrná doba letu je z Prahy do Zadaru asi 5 hodin a 15 minut, které strávíte v pohodlném letadle. Levné letenky do Zadaru z Prahy jsou za akční ceny a objednat si je můžete online, tak neváhejte a udělejte to ještě dnes.


Letenka Zadar

Zadar se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Zadar - Chorvatsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Zadaru.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace