letadlo ico Levné letenky z Prahy na Zadar Airport
v Zadar - Chorvatsko

Mezinárodní letiště Zadar Airport se nachází v obci Zemunik Donji asi 8 kilometrů jihovýchodně od centra Zadaru. Letiště Zadar Airport nese označení ZAD a i dnes se jedná o jedno z nejdůležitějších výcvikových letišť pro chorvatské vzdušné síly. Má jednu asfaltovou a jednu betonovou vzletovou a příletovou dráhu. Jedna budova terminálu musí každý rok zvládnout zástupy až půl milionu cestujících. Vydejte se do Zadaru a pořiďte si levné letenky s odletem z Prahy na letiště Zadar Airport – je to snadné.

Zadar Airport - ZAD

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Chorvatska - Zadar
Zkratka letiště Zadar Airport v Zadar - Croatia je: ZAD

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> ZAD
Jednosměrná letenka

ZAD -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do města z letiště Zadar Airport

Přeprava do okolních měst je ze Zadar Airport zajištěna autobusy a taxíky. Půjčit si ale můžete i auto na letišti. Určitě se nemusíte obávat, že byste po příletu s levnými letenkami z Prahy na Zadar Airport neměli jak jet do města.

Aktuální kurz: 1 HRK = 3.43
Zadar - místní čas: 21:49
Časové pásmo: Europe/Zagreb (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 44.10827, 15.3467


Levné letenky na letiště Zadar Airport

Do Chorvatska se dá cestovat i jinak, než nepohodlným autem. Ušetřete si trmácení a pořiďte si levné letenky na Zadar Airport s odletem z Prahy. Teď se tyto letenky prodávají opravdu za pakatel, takže využijte příležitosti. Objednat se dají snadno a rychle přes internet – není to žádná věda. S levnými letenkami z Prahy na letiště Zadar Airport se letí asi 2 hodiny a 45 minut.


Levná letenka z Prahy na Zadar Airport
Zadar - Chorvatsko

Letiště Zadar Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Zadar - Chorvatsko, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Zadar Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist