letadlo ico Levné letenky do Milána

Milán je město nacházející se v severozápadním vnitrozemí Itálie. Je to druhé největší město tohoto státu a zároveň hlavní město stejnojmenné provincie a oblasti Lombardie. V centru Milána žije přibližně 1,3 milionu obyvatel, s městskou oblastí činí populace města přes 8 milionů lidí. Úředním jazykem je tu italština a měnou euro stejně jako ve zbytku státu. Jedná se o jedno z nejbohatších a nejrozvinutější měst Evropy, přičemž je to jedno z nejdůležitějších měst módy. Levné letenky do Milána jsou nyní k dostání pro každého.

Letenky Praha - Milán

Všechna letiště ve městě

Zkratka letiště: MIL
Letenky do Itálie - Milán

Najdi nejlevnější letenku

Linate Airport

Zkratka letiště: LIN
Letenky do Itálie - Milán

Najdi nejlevnější letenku

Malpensa International Airport

Zkratka letiště: MXP
Letenky do Itálie - Milán

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Milána


Bergamo a Milán z Prahy - letenky od 961 Kč, z Vídně za 707 Kč
Bergamo a Milán z Prahy - letenky od 961 Kč, z Vídně za 707 Kč

6. 9.  |Milán a Bergamo jsou italská města v severní Itálii. Jsou od sebe vzdálená pouhých 40 km. Tip: Pokud se chcete podívat do Milána, můžete využít letenky z Prahy do Bergama, které bývají levnější. Nyní ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Miláně

Milánu slouží dvě velká letiště. Prvním z nich je mezinárodní letiště Milan–Malpensa Airport, které se nachází přibližně 50 kilometrů severozápadně od centra Milána. Pro civilní provoz bylo otevřeno v roce 1948 a jeho značení je MXP. Milan–Malpensa Airport má dvě asfaltové příletové a vzletové dráhy a dva terminály pro osobní přepravu a jeden pro nákladní dopravu. Každý rok je tu odbaveno přes 18,8 milionu cestujících. Dopravu do města z letiště zajišťují vlakové soupravy, které staví u zastávek milánského metra, přičemž cesta trvá přibližně 30 minut, dále autobusy a taxíky. Levné letenky do Milána můžete koupit i na druhé mezinárodní letiště Milano Linate Airport ležící pouhých 7 kilometrů východně od města. Jeho IATA kód je LIN. Letištěm Milano Linate Airport se dvěma přistávacími dráhami a jednou budovou terminálu, navštíví každý rok kolem 9 milionů cestujících. Doprava do města je z letiště zajištěna autobusy a taxíky.

Milán
Aktuální kurz: 1 EUR = 25.44
Milán - místní čas: 12:01
Časové pásmo: Europe/Rome (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 45.464272, 9.18951
Vzdálenost z Prahy: 645 km


Do Milána za turistickými cíli

Ve městě módy a kultury Miláně je mnoho turistických cílů. Za prohlídku stojí například katedrála Narození Panny Marie postavená mezi 14. až 16. stoletím, která je třetí největší na světě, bazilika svatého Vavřince, hrad Castello Sforzesco, postavený v renesančním stylu, galerie Viktora Emanuela II. nebo chrám San Simpliciano ze 12. století.  Za kulturou lze v Milánu vyrazit i do některých městských galerií a muzeí jako je Pinacoteca Ambrosiana či Museo Poldi Pezzoli. Kupte si akční letenky do Milána s odletem z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Levné letenky do Milána

Navštívit jedno z nejslavnějších italských měst je nyní opravdu snadné, stačí, abyste si rezervovali levné letenky do Milána. Letenky do Milána jsou s odletem z Prahy a navíc si je lze rezervovat snadno a rychle online. Průměrná doba letu do Milána z Prahy je přibližně 1,5 hodiny. Kupte si levné letenky do Milána ještě dnes.


Počasí Milán

sluncepolojasno

24°C

Východ slunce: 7:13

Západ: 19:15

Neděle

zataženoMrholení

19°C

teplota 21°C 18°C

Pondělí

zataženo

25°C

teplota 26°C 22°C

Úterý

zataženo

26°C

teplota 28°C 23°C

Středa

sluncepolojasnodeštík

23°C

teplota 26°C 20°C

Letenka Milán

Milán se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Milán - Itálie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Milána.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace