letadlo ico Levné letenky do Milána

Milán je město nacházející se v severozápadním vnitrozemí Itálie. Je to druhé největší město tohoto státu a zároveň hlavní město stejnojmenné provincie a oblasti Lombardie. V centru Milána žije přibližně 1,3 milionu obyvatel, s městskou oblastí činí populace města přes 8 milionů lidí. Úředním jazykem je tu italština a měnou euro stejně jako ve zbytku státu. Jedná se o jedno z nejbohatších a nejrozvinutější měst Evropy, přičemž je to jedno z nejdůležitějších měst módy. Levné letenky do Milána jsou nyní k dostání pro každého.

Letenky Praha - Milán

Všechna letiště ve městě

Zkratka letiště: MIL
Letenky do Itálie - Milán

Najdi nejlevnější letenku

Linate Airport

Zkratka letiště: LIN
Letenky do Itálie - Milán

Najdi nejlevnější letenku

Malpensa International Airport

Zkratka letiště: MXP
Letenky do Itálie - Milán

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Milána


Milán z Prahy za 1284 Kč - letenky Brno Bergamo za 687 Kč
Milán z Prahy za 1284 Kč - letenky Brno Bergamo za 687 Kč

13. 3.  |Do Milána případně do nedalekého Bergama můžete mít letenky za hubičku. To platí především od letenkách z Brna do Bergama za 7 stovek. Bergamo je někdy považováno za letiště Milána. Přestože samotné městečko je ... Podrobnosti


Milán z Prahy - letenky za 1265 Kč, pokračování do Nepálu 11 390 Kč nebo z Vídně za 11490 Kč
Milán z Prahy - letenky za 1265 Kč, pokračování do Nepálu 11 390 Kč nebo z Vídně za 11490 Kč

27. 2.  |Letenky do Itálie - Milána za 1265 Kč od Wizz Airu jsou naprostá paráda. A když se spojí s letenkami do Kathmandu v Nepálu, tak už z toho je dovolená jak Brno. S trochou snahy si v akcích naleznete akční termíny a můžete ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Miláně

Milánu slouží dvě velká letiště. Prvním z nich je mezinárodní letiště Milan–Malpensa Airport, které se nachází přibližně 50 kilometrů severozápadně od centra Milána. Pro civilní provoz bylo otevřeno v roce 1948 a jeho značení je MXP. Milan–Malpensa Airport má dvě asfaltové příletové a vzletové dráhy a dva terminály pro osobní přepravu a jeden pro nákladní dopravu. Každý rok je tu odbaveno přes 18,8 milionu cestujících. Dopravu do města z letiště zajišťují vlakové soupravy, které staví u zastávek milánského metra, přičemž cesta trvá přibližně 30 minut, dále autobusy a taxíky. Levné letenky do Milána můžete koupit i na druhé mezinárodní letiště Milano Linate Airport ležící pouhých 7 kilometrů východně od města. Jeho IATA kód je LIN. Letištěm Milano Linate Airport se dvěma přistávacími dráhami a jednou budovou terminálu, navštíví každý rok kolem 9 milionů cestujících. Doprava do města je z letiště zajištěna autobusy a taxíky.

Milán
Aktuální kurz: 1 EUR = 25.33
Milán - místní čas: 23:09
Časové pásmo: Europe/Rome (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 45.464272, 9.18951
Vzdálenost z Prahy: 645 km


Do Milána za turistickými cíli

Ve městě módy a kultury Miláně je mnoho turistických cílů. Za prohlídku stojí například katedrála Narození Panny Marie postavená mezi 14. až 16. stoletím, která je třetí největší na světě, bazilika svatého Vavřince, hrad Castello Sforzesco, postavený v renesančním stylu, galerie Viktora Emanuela II. nebo chrám San Simpliciano ze 12. století.  Za kulturou lze v Milánu vyrazit i do některých městských galerií a muzeí jako je Pinacoteca Ambrosiana či Museo Poldi Pezzoli. Kupte si akční letenky do Milána s odletem z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Levné letenky do Milána

Navštívit jedno z nejslavnějších italských měst je nyní opravdu snadné, stačí, abyste si rezervovali levné letenky do Milána. Letenky do Milána jsou s odletem z Prahy a navíc si je lze rezervovat snadno a rychle online. Průměrná doba letu do Milána z Prahy je přibližně 1,5 hodiny. Kupte si levné letenky do Milána ještě dnes.


Počasí Milán

slunce

26°C

Východ slunce: 6:38

Západ: 20:07

Pondělí

zataženo

20°C

teplota 23°C 18°C

Úterý

slunce

19°C

teplota 24°C 12°C

Středa

slunce

18°C

teplota 20°C 14°C

Čtvrtek

sluncepolojasnodeštík

15°C

teplota 18°C 11°C

Letenka Milán

Milán se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Milán - Itálie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Milána.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace