letadlo ico Levné letenky do Malagy

Málaga je hlavní město stejnojmenné provincie v autonomní oblasti Andalusie na jihu Španělska. Leží na pobřeží Costa del Sol u Středozemního moře, zhruba 100 kilometrů východně od Gibraltaru a 130 kilometrů severně od Afriky. Jedná se o nejjižnější velké město Evropy. Málaga je šesté největší město Španělska a se zhruba 568 000 obyvateli je druhé nejlidnatější v Andalusii. Úředním jazykem je tu španělština a měnou euro. Pojeďte si užít příjemnou dovolenou do Málagy ve Španělsku díky levným letenkám s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Malaga

Pablo Ruiz Picasso Airport

Zkratka letiště: AGP
Letenky do Španělska - Malaga

Najdi nejlevnější letenku

Letiště ve městě Málaga

Málaga Airport je mezinárodní letiště, které leží 8 kilometrů jihozápadně od Málagy a 5 kilometrů severně od Torremolinos. Je to čtvrté nejzaměstnanější letiště ve Španělsku a nejrušnější letiště v Andalusii. Málaga Airport bylo založeno roku 1919 a nese označení AGP. Letiště má dvě asfaltové vzletové a příletové dráhy a tři terminály, přičemž druhý z nich je známý jako Pablo Ruiz Picasso terminál. Ročně letiště odbaví 13,7 milionu cestujících. Do města lze po přistání s levnými letenkami cestovat příměstským vlakem, různými autobusovými linkami či taxíky.

Malaga
Aktuální kurz: 1 EUR = 24.73
Malaga - místní čas: 8:35
Časové pásmo: Europe/Madrid (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 36.720161, -4.42034
Vzdálenost z Prahy: 2116 km


Do Málagy za turistickými cíli

Město Málaga je spojeno především se jménem Pabla Picassa, který se tu narodil. Podívat se tak můžete na jeho rodný dům a jeho obrazy obdivovat v Museo Picasso Málaga. Zajímavá je jistě také pevnost Alcazaba postavená Maury v 11. století, starověké pozůstatky amfiteátru, katedrála  Catedral de la Encarnación, vytvořená místo mešity v 16. století, zahrady Jardín Botánico-Histórico La Concepción, kde najdete až 3 000 různých druhů zdejších rostlin či jedna z největší býčích arén Španělska La Malagueta. Samozřejmostí jsou také pláže u moře a vodní radovánky, které si můžete užít díky levným letenkám z Prahy do Málagy.

Levné letenky do Málagy

Toužíte po dovolené u moře, ale nevíte kam zamířit? Co takhle Málaga ve Španělsku, kam se nyní dají pořídit letenky za opravdu lidové ceny? Levné letenky jsou s odletem přímo z Prahy a cesta do Málagy trvá zhruba 3 hodiny a 15 minut. Do Málagy levné letenky z Prahy ale rychle mizí, proto pokud vás tato nabídka zaujala, si je co nejdříve rezervujte online.


Počasí Malaga

slunce

19°C

Východ slunce: 1:04

Západ: 11:22

Pondělí

sluncepolojasnodeštík

18°C

teplota 20°C 16°C

Úterý

sluncepolojasnoMrholení

16°C

teplota 18°C 15°C

Středa

zataženoMrholení

15°C

teplota 16°C 13°C

Čtvrtek

zataženo

16°C

teplota 17°C 14°C

Letenka Malaga

Malaga se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Malaga - Španělsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Malagy.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace