letadlo ico Levné letenky do Malagy

Málaga je hlavní město stejnojmenné provincie v autonomní oblasti Andalusie na jihu Španělska. Leží na pobřeží Costa del Sol u Středozemního moře, zhruba 100 kilometrů východně od Gibraltaru a 130 kilometrů severně od Afriky. Jedná se o nejjižnější velké město Evropy. Málaga je šesté největší město Španělska a se zhruba 568 000 obyvateli je druhé nejlidnatější v Andalusii. Úředním jazykem je tu španělština a měnou euro. Pojeďte si užít příjemnou dovolenou do Málagy ve Španělsku díky levným letenkám s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Malaga

Pablo Ruiz Picasso Airport

Zkratka letiště: AGP
Letenky do Španělska - Malaga

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Malagy


Krakov z Prahy za 1191 Kč, pokračujte dál a využijte akční letenky z Krakova
Krakov z Prahy za 1191 Kč, pokračujte dál a využijte akční letenky z Krakova

21. 3.  |Z Prahy do Krakova poletíte jen hodinku. Přiblížite se ale na letiště, odkud můžete využít mnoho dalších akčních letenek - levnějších než z Prahy. Můžete odtud letět zu hubičku do Reykjavíku, do Stockholmu, do Stavangeru, na Kypr, do ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště ve městě Málaga

Málaga Airport je mezinárodní letiště, které leží 8 kilometrů jihozápadně od Málagy a 5 kilometrů severně od Torremolinos. Je to čtvrté nejzaměstnanější letiště ve Španělsku a nejrušnější letiště v Andalusii. Málaga Airport bylo založeno roku 1919 a nese označení AGP. Letiště má dvě asfaltové vzletové a příletové dráhy a tři terminály, přičemž druhý z nich je známý jako Pablo Ruiz Picasso terminál. Ročně letiště odbaví 13,7 milionu cestujících. Do města lze po přistání s levnými letenkami cestovat příměstským vlakem, různými autobusovými linkami či taxíky.

Malaga
Aktuální kurz: 1 EUR = 23.68
Malaga - místní čas: 14:56
Časové pásmo: Europe/Madrid (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 36.720161, -4.42034
Vzdálenost z Prahy: 2116 km


Do Málagy za turistickými cíli

Město Málaga je spojeno především se jménem Pabla Picassa, který se tu narodil. Podívat se tak můžete na jeho rodný dům a jeho obrazy obdivovat v Museo Picasso Málaga. Zajímavá je jistě také pevnost Alcazaba postavená Maury v 11. století, starověké pozůstatky amfiteátru, katedrála  Catedral de la Encarnación, vytvořená místo mešity v 16. století, zahrady Jardín Botánico-Histórico La Concepción, kde najdete až 3 000 různých druhů zdejších rostlin či jedna z největší býčích arén Španělska La Malagueta. Samozřejmostí jsou také pláže u moře a vodní radovánky, které si můžete užít díky levným letenkám z Prahy do Málagy.

Levné letenky do Málagy

Toužíte po dovolené u moře, ale nevíte kam zamířit? Co takhle Málaga ve Španělsku, kam se nyní dají pořídit letenky za opravdu lidové ceny? Levné letenky jsou s odletem přímo z Prahy a cesta do Málagy trvá zhruba 3 hodiny a 15 minut. Do Málagy levné letenky z Prahy ale rychle mizí, proto pokud vás tato nabídka zaujala, si je co nejdříve rezervujte online.


Počasí Malaga

zataženo

20°C

Východ slunce: 23:23

Západ: 12:21

Pondělí

slunce

20°C

teplota 23°C 18°C

Úterý

slunce

21°C

teplota 23°C 19°C

Středa

zataženo

23°C

teplota 25°C 20°C

Čtvrtek

slunce

22°C

teplota 24°C 19°C

Letenka Malaga

Malaga se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Malaga - Španělsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Malagy.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace