letadlo ico Letenky do Portugalska
Portugal


Madeira z Prahy - letenky na Funchal za 3890 Kč
Madeira z Prahy - letenky na Funchal za 3890 Kč

9. 9.  |Madeira je krásné souostroví náležící Portugalsku. Nachází se asi 600 km západně od africkho Maroka.Ostrovy vznikly sopečným původem a jsou oblíbené díky stabilním teplotám a nekončícím ... Podrobnosti


Ostrov Porto Santo u Madeiry z Prahy - letenky za 5990 Kč
Ostrov Porto Santo u Madeiry z Prahy - letenky za 5990 Kč

8. 8.  |Porto Santo je maličký portugalský ostrov asi 40 km od Madeiry. Měří asi jen 11 x 6 km s nejvyšším bodem asi 500 metrů nad mořem. I když je ostrov vulkanického původu, naleznete zde 9 km dlouhou pláž se žlutým pískem. Podnebí zde ... Podrobnosti


Bergamo z Prahy - letenky za 840 Kč, Madeira za 1915 Kč
Bergamo z Prahy - letenky za 840 Kč, Madeira za 1915 Kč

2. 8.  |Bergamo je zajímavé město v severní Itálii. Je to hlavní město Lombardie, které se nachází na okraji Alp jen asi 40 km od Milána. Alpy jsou odsud, co by kamenem dohodil. Díky tomu má město krásné výhledy. ... Podrobnosti


Další akční letenkyPortugalsko je země nacházející se v jihozápadní části Evropy - na západní straně Pyrenejského poloostrova. Stát je omýván Atlantským oceánem a náleží k němu ještě ostrovy Madeira a Azory. Hlavním městem Portugalska je přístav Lisabon, ve kterém žije přes 500 000 lidí z celkového počtu 10,4 milionu obyvatel státu. Úředním jazykem je portugalština a měnou euro. Přijeďte se podívat do této oblíbené destinace s levnými letenkami.

Aktuální kurz: 1 EUR = 24.57


Letiště Portugalsko

Podnebí v Portugalsku – kdy koupit letenky

Klima v Portugalsku je charakterizováno jako středomořské, na západním pobřeží a na severu potom mírně oceánské. V zimě je tu vlhko a podstatně více prší, přičemž teploty se pohybují kolem 10°C. Léta jsou naopak velmi suchá a horká, průměrná teplota v tomto období je 25°C. Až si budete objednávat levné letenky do Portugalska, raději zvolte letní měsíce, pokud se chcete koupat.

Do Portugalska za turistickými cíli

Do Portugalska velký počet turistů míří za mořem a plážemi. Mezi nejvyhlášenější patří pláže, jako je Faro, Costa Verde, Algarve, Costa de Prata, Porto Santo nebo třeba Praia da Luz. V Portugalsku je toho ale k poznání mnohem víc. Například v hlavním městě Lisabonu můžete vidět významné památky, jako je hrad svatého Jiří, katedrála Sé, diamantový dům, Belémská věž, kostel Sao Vincente de Fora nebo kostel a klášter Matky boží. Zajímavé je ale také město Guimarães, kde se narodil první portugalský král, Porto, jehož historický střed byl dán na seznam světového dědictví UNESCO, Batalha, kde se nachází jedna z nejdůležitějších portugalských památek klášter Batalha, Queluz, kde leží stejnojmenný rokokový palác, nebo město Condeixa-a-Nova, u něhož se nalézá jedno z největších archeologických nalezišť Conímbriga. Vydejte se do Portugalska a ušetřete peníze s levnými letenkami z Prahy.

Levné letenky do Portugalska

Oblíbená dovolenková destinace Portugalsko je nyní přístupné pro každého a to díky levným letenkám, které se sem nyní prodávají. Doba letu z Prahy do Portugalska záleží na výběru konkrétního místa, ale pohybuje se kolem 3,5 hodiny. Neváhejte a rezervujte si levné letenky z Prahy do Portugalska ještě dnes, dokud ještě jsou.

Portugalsko

Portugalsko je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Portugalska čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace