letadlo ico Levné letenky do Ponta Delgada

Ponta Delgada je největší město a administrativní centrum Azorských ostrovů, patřících Portugalsku. Leží na jižním pobřeží ostrova São Miguel u Atlantského oceánu a je to nejlidnatější město Azorů. Populace města je přibližně 70 000 obyvatel. Ti tu mluví portugalsky a platí eurem, stejně jako v pevninském Portugalsku. Chcete se letět na tyto ostrovy podívat? Tak si nezapomeňte včas rezervovat levné letenky do Ponta Delgada z Prahy.

Letenky Praha - Ponta Delgada

Joao Paulo II Airport (Ponta Delgada Airport)

Zkratka letiště: PDL
Letenky do Portugalska - Ponta Delgada

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Ponta Delgada

Mezinárodní letiště je pojmenované João Paulo II Airport, podle papeže Jana Pavla II., přičemž leží 2 kilometry západně od Ponta Delgada. Toto letiště je hlavní a také nejrušnější v celém souostroví Azory. Letiště v Ponta Delgada bylo otevřeno v roce 1969 a jeho značení je dnes PDL. Má jednu asfaltovou příletovou a vzletovou dráhu a také jeden terminál, jehož služeb ročně využije skoro jeden milion pasažérů. Každý rok je tu provedeno téměř 12 000 letových operací. Doprava do města je z letiště Ponta Delgada zajištěna formou autobusů a taxíků. Lze si ale půjčit auto v půjčovně a vyrazit po vlastní ose. Nechte se zlákat nízkými cenami levných letenek do Ponta Delgada z Prahy.

Ponta Delgada
Aktuální kurz: 1 EUR = 24.89
Ponta Delgada - místní čas: 2:39
Časové pásmo: Atlantic/Azores (0 hodin)
Časový posun: -2 hodin

Souřadnice: 37.74374, -25.67137
Vzdálenost z Prahy: 3441 km


Do Ponta Delgada za turistickými cíli

V Ponta Delgada se nacházejí mnohé zajímavosti. Mezi hlavní turistické cíle města patří například městská brána Portas da Cidade, která je historickým vstupem do Ponta Delgada, dále místní radnice, ze které je vidět do centra města, kostel jezuitské koleje a přístav. U města najdete také masiv Sete Cidades, ze kterého je nádherný výhled. U města Ponta Delgada jsou také místní pláže, kde se můžete smočit v Atlantském oceánu. Leťte se podívat do této destinace, s levnými letenkami do Ponta Delgada z Prahy ušetříte.

Levné letenky do Ponta Delgada

Užijte si exotickou dovolenou na Azorech a za nízké ceny. Levné letenky do města Ponta Delgada jsou nyní za velmi výhodné ceny a snadno a rychle si je lze objednat online. Levné letenky do Ponta Delgada na Azorech jsou s odletem z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy 8 hodin a 45 minut, které strávíte v pohodlném letadle. Levné letenky do Ponta Delgada jsou ale rychle vyprodané, tak s jejich rezervací neváhejte.


Letenka Ponta Delgada

Ponta Delgada se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Ponta Delgada - Portugalsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Ponta Delgada.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace