letadlo ico Levné letenky do Bergamu u Milána

Bergamo je město nacházející se na severu Itálie ležící 40 kilometrů severovýchodně od Milána a 100 kilometrů od hranic se Švýcarskem. Bergamo je centrálním střediskem stejnojmenné provincie a zároveň je to 4 největší město Lombardie. V centru města žije přibližně 120 000 obyvatel, metropolitní oblast je potom domovem až pro 8 milionů lidí. Úředním jazykem v Bergamu je italština a měnou euro. Kupte si levné letenky do italského města Bergamo a poznejte zdejší kulturu.

Letenky Praha - Bergamo / Milán

Orio al Serio International Airport

Zkratka letiště: BGY
Letenky do Itálie - Bergamo / Milán

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Bergamu u Milána


Milán a Bergamo z Prahy a Brna - letenky za 1181 Kč
Milán a Bergamo z Prahy a Brna - letenky za 1181 Kč

24. 6.  |Z Bratislavy a Vídně můžete letět dokonce od 8mi stovek. Tohle jsou opravdu parádní ceny za letenky do Milána nebo Bergama. Ačkoliv je Milán významnějším městem a Bergamo Milánu často slouží jen jako letiště, nepodceňujte ho. ... Podrobnosti


Bergamo-Milán z Prahy a Brna- letenky do Itálie za 1051 Kč
Bergamo-Milán z Prahy a Brna- letenky do Itálie za 1051 Kč

12. 6.  |Z Prahy i Brna můžete mít právě teď letenky za pouhou tisícovku a pár drobných navrch. Letenky do Bergama nabízí letecký dopravce Ryanair. Můžete letět i z Vídně a z Bratislavy Vám na letenku do Bergama bude stačit dokonce jen 661 ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Bergamu

Mezinárodní letiště Il Caravaggio International Airport známé také jako Bergamo Orio al Serio Airport leží v Orio al Serio přibližně 4 kilometry jihovýchodně od města Bergamo. „Il Caravaggio“ je v názvu letiště k poctě barokního malíře Michelangela Merisi da Caravaggio. Jedná se o čtvrté nejvytíženější letiště v Lombardii. Il Caravaggio International Airport bylo založeno v roce 1939 a jeho IATA kód je BGY. Má celkem 2 asfaltové příletové a vzletové dráhy a terminálem tu každý rok projde přes 8,7 milionu cestujících. Po přistání s levnými letenkami do Bergamo se do města dostanete běžnými autobusovými linkami. Další možností je taxík nebo zapůjčení auta na letišti.

Bergamo / Milán
Aktuální kurz: 1 EUR = 25.34
Bergamo / Milán - místní čas: 8:13
Časové pásmo: Europe/Rome (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 45.464272, 9.18951
Vzdálenost z Prahy: 645 km


Do města Bergamo za turistickými cíli

Mezi hlavní památky města patří Citta alta, kde se nachází náměstí Piazza Vecchia, na němž stojí palác Palazzo della Ragione, postavený v 16. století, dále věž Torre Civica ze 12. století, zajímavá je také renesanční architektura knihovny Bibliateca Civica ze 17. století, kostel Santa Maria Maggiore, kaple Cappella Colleoni a další. Na dolním městě Citta bassa najdete barokní kostel Santi Bartolomeo e Stefano a kostel Svatého Ducha. Všechny tyto památky můžete vidět na vlastní oči, když si zakoupíte levné letenky do města Bergamo.

Levné letenky do města Bergamo

Podívejte se do italského města Bergamo. Do Bergama se dá cestovat skoro zadarmo a to díky Levným letenkám z Prahy. Letenky do Bergama si můžete rezervovat online klidně hned teď. Do Bergama se odlétá z Prahy. Průměrná doba letu do Bergamu z Prahy je 1,5 hodiny.


Počasí Bergamo / Milán

slunce

29°C

Východ slunce: 5:46

Západ: 21:07

Úterý

sluncepolojasnodeštík

29°C

teplota 32°C 26°C

Středa

sluncepolojasnodeštík

30°C

teplota 32°C 27°C

Čtvrtek

slunce

31°C

teplota 33°C 28°C

Pátek

sluncedeštík

31°C

teplota 34°C 28°C

Letenka Bergamo / Milán

Bergamo / Milán se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Bergamo / Milán - Itálie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Bergamu u Milána.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace