letadlo ico Letenky do Čech
Czech Republic

Česko oficiálně Česká republika je vnitrozemský stát nacházející se ve střední Evropě. Je tvořen třemi částmi a to Čechami, Moravou a částí Slezska. Celkový počet obyvatel Čech je 10,5 milionu lidí, z nichž nejvíce žije v hlavním městě Praze. Praha má 1,2 milionu obyvatel. Úředním jazykem je v Čechách čeština a měnou česká koruna. Časové pásmo je +1 hodiny. Levné letenky do Čech teď koupíte za nízké ceny a s odletem z Prahy.

Měna Čech: Česká koruna


Letiště Česká Republika

Podnebí v Čechách

Klima v Čechách je kontinentální, ale jistá západní část země je pod vlivem oceánského podnebí. Díky mírnému klimatu se během roku typicky zhruba po třech měsících střídají čtyři roční období: jaro, léto, podzim a zima. Léta jsou zpravidla horká s teplotami kolem 25°C, zimy chladné a vlhké s teplotami kolem bodu mrazu. V Čechách průměrně spadne 1 500 mm srážek na celém území. Levné letenky do Čech jsou k dostání za nízké ceny.

Do Čech za turistickými zajímavostmi

Česká republika je plná zajímavých míst, která lze vidět s levnými letenkami z Prahy. Kromě hlavního města s Karlovým mostem, Staroměstským náměstí, Orlojem a národním divadlem, stojí za vidění například Brno, kde najdete hrad Špilberk, náměstí Zelný trh, kostel svatého Jakuba, bazilika Nanebevzetí Panny Marie, kostel svatého Tomáše nebo místní radnici. V Karlových Varech na vás zase čeká kostel svaté Máří Magdalény, pravoslavný chrám svatého Petra a Pavla, Parkhotel Richmond, a v Ostravě vás okouzlí Slezskoostravský hrad, Komenského sady, nová radnice či zoo. Cestování po Čechách nikdy nebylo snadnější, stačí si koupit levné letenky do Čech a to za výhodné ceny.

Levné letenky do České Republiky

Chcete procestovat Českou republiku, ale nechce se vám hodiny trčet v autě? Tak co takhle vyzkoušet levné letenky s odletem z Prahy, se kterými se snadno a rychle dostanete na místo určení? Levné letenky do Čech si můžete rezervovat na internetu klidně hned teď, zvládne to každý. Průměrná doba letu je přibližně hodinu, ale velmi záleží na konkrétní destinaci, kterou si vyberete. Leťte s levnými letenkami po Čechách, teď jsou za akční ceny.

Česká Republika

Česká Republika je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Čech čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace