letadlo ico Letenky do Řecka
Greece


Mykonos z Prahy - letenky do Řecka za 3990 Kč nebo za 1607 Kč z Vídně
Mykonos z Prahy - letenky do Řecka za 3990 Kč nebo za 1607 Kč z Vídně

14. 6.  |Mykonos je jeden z Řeckých ostrovů v Egejském moři. od Atén je vzdálen asi 170 km jihovýchodně po moři.  Na ostrově žije pouze deset tisíc obyvatel a na okolních ostrovech je osídlení ještě dramaticky nižší. Populace ... Podrobnosti


Budapešť z Prahy - letenky za 1121 Kč + Jordán za 1374 Kč, Řecko 2 tis. a Emiraty za 3 tis.
Budapešť z Prahy - letenky za 1121 Kč + Jordán za 1374 Kč, Řecko 2 tis. a Emiraty za 3 tis.

13. 6.  |Opět je tu parádní akce na letenky z Prahy do Budapešti. Za tuhle cenu už nemá cenu jezdit do Budapešti vlakem nebo autem. Letadlem jste tam za hodinku a jedenáct stovek. Stačí koupit letenku s dostatečným předstihem nebo si vytipovat vhodný ... Podrobnosti


Další akční letenkyŘecko oficiálně Řecká republika je stát, strategicky se nacházející na jihu Balkánského ostrova na pomezí mezi Evropou, Asií a Afrikou. Ze západu je omýván Iónským mořem, z jihu Středozemním mořem a z východu Egejským mořem. Řecko má velmi bohatou historii, což se odráží také v tom, že v tomto státě se nachází 17 památek pod ochranou UNESCO. Hlavním městem Řecka jsou Athény, ve kterých žije přes 3 miliony obyvatel, z celkového počtu 10,9 milionu lidí. Část populace se nachází i na mnoha ostrovech v okolních mořích. Úředním jazykem Řecka je řečtina a měnou euro. Stát leží v časovém pásmu +2 hodiny. Levné letenky do Řecka z Prahy jsou nyní za akční ceny.

Aktuální kurz: 1 EUR = 24.76


Letiště Řecko

Podnebí v Řecku

Klima v Řecku je převážně středomořského charakteru, ale částečně je i kontinentální. Zimy jsou zde mírné a vlhké, léta horká a suchá. Průměrná teplota v létě se pohybuje kolem 30°C, ale může vystoupat i výše. V zimě se teploty udržují kolem 15°C. Levné letenky do Řecka z Prahy jsou horké zboží, proto si je nezapomeňte objednat včas.

Letenky na zajímavá místa v Řecku

Nejoblíbenější dovolenkové destinace v Řecku jsou Kréta, Zakynthos, Rhodos a Corfu. Nachází se zde ale i mnoho dalších nádherných a méně známých ostrůvků a pobřežních městeček. Kombinace nádherných památek, teplého počasí a úžasných pláží dělá z Řecka jedno z nejzajímavějších míst, kam si můžete letenky zabookovat. Díky relativně malé vzdálenosti z Prahy jsou letenky do Řecka levné a stávají se nejčastější volbou. 

Do Řecka za turistickými cíli

Hlavním turistickým cílem Řecka je určitě hlavní město Athény, kde najdete například Akropoli, zapsanou na seznamu UNESCO, Dionýsovo divadlo pod Akropolí, Hadriánův oblouk, Olympeion nebo park Zappion. Mnoho zajímavého ale najdete také v městě Chania, Soluň, odkud pocházeli Konstantin s Metodějem, na Santorini, kde je sopka, ve městě Iraklio. V Řecku jsou rozlehlé písečné pláže, teplé moře a mnoho slunečných dní, díky kterým prožijete svou vytouženou dovolenou u moře. Koupit levné letenky do Řecka z Prahy za výhodné ceny se opravdu vyplatí.

Levné letenky do Řecka

Chcete si užít dovolenou u moře, ale nechce se vám trmácet autem? Tak vyzkoušejte cestování s levnými letenkami do Řecka, které jsou nyní za velmi výhodné ceny. Levné letenky do Řecka pořídíte pohodlně na internetu, nikde nic nemusíte shánět. Levné letenky jsou s odletem z Prahy a průměrná doba letu je z Prahy do Řecka asi 2,5 hodiny, ale záleží na konkrétní destinaci. Kupte si levné letenky do Řecka z Prahy, dokud nepodraží.

Řecko

Řecko je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Řecka čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace