letadlo ico Letenky do Řecka
Greece


Hit: Budapešť z Prahy - letenky za 769 Kč a pokračování třeba na Nový Zéland za 18790 Kč
Hit: Budapešť z Prahy - letenky za 769 Kč a pokračování třeba na Nový Zéland za 18790 Kč

29. 4.  |Budapešť je nádherné město, jehož staré centrum obzvláště vynikne v květnu, kde ještě není tak horko a není tolik turistů jako v létě. Návštěva Budapeště Vás nyní může stát ... Podrobnosti


Rhodos z Prahy - letenky Řecko za 1880 Kč z Vídně za 959 Kč
Rhodos z Prahy - letenky Řecko za 1880 Kč z Vídně za 959 Kč

8. 4.  |Teplé počasí vystrkuje růžky a je čas na pořádnou opalovačku. Vyrazit na řecké ostrovy rychle ještě před začátkem sezóny se zdá být jako bezchybný nápad. Rychle vyrazit ještě než tam bude příliš horko a než ... Podrobnosti


Ostrov Skiathos z Prahy - letenky Řecko za 2352 Kč
Ostrov Skiathos z Prahy - letenky Řecko za 2352 Kč

5. 4.  |Řecké ostrovy jsou vyhlášené svojí krásou a svými plážemi. Ostrov Skiathos je v poslední době nově objevenou řeckou perlou a to především díky letecké společnosti Ryanair, která se, začala nabízet ... Podrobnosti


Další akční letenkyŘecko oficiálně Řecká republika je stát, strategicky se nacházející na jihu Balkánského ostrova na pomezí mezi Evropou, Asií a Afrikou. Ze západu je omýván Iónským mořem, z jihu Středozemním mořem a z východu Egejským mořem. Řecko má velmi bohatou historii, což se odráží také v tom, že v tomto státě se nachází 17 památek pod ochranou UNESCO. Hlavním městem Řecka jsou Athény, ve kterých žije přes 3 miliony obyvatel, z celkového počtu 10,9 milionu lidí. Část populace se nachází i na mnoha ostrovech v okolních mořích. Úředním jazykem Řecka je řečtina a měnou euro. Stát leží v časovém pásmu +2 hodiny. Levné letenky do Řecka z Prahy jsou nyní za akční ceny.

Aktuální kurz: 1 EUR = 24.73


Letiště Řecko

Podnebí v Řecku

Klima v Řecku je převážně středomořského charakteru, ale částečně je i kontinentální. Zimy jsou zde mírné a vlhké, léta horká a suchá. Průměrná teplota v létě se pohybuje kolem 30°C, ale může vystoupat i výše. V zimě se teploty udržují kolem 15°C. Levné letenky do Řecka z Prahy jsou horké zboží, proto si je nezapomeňte objednat včas.

Letenky na zajímavá místa v Řecku

Nejoblíbenější dovolenkové destinace v Řecku jsou Kréta, Zakynthos, Rhodos a Corfu. Nachází se zde ale i mnoho dalších nádherných a méně známých ostrůvků a pobřežních městeček. Kombinace nádherných památek, teplého počasí a úžasných pláží dělá z Řecka jedno z nejzajímavějších míst, kam si můžete letenky zabookovat. Díky relativně malé vzdálenosti z Prahy jsou letenky do Řecka levné a stávají se nejčastější volbou. 

Do Řecka za turistickými cíli

Hlavním turistickým cílem Řecka je určitě hlavní město Athény, kde najdete například Akropoli, zapsanou na seznamu UNESCO, Dionýsovo divadlo pod Akropolí, Hadriánův oblouk, Olympeion nebo park Zappion. Mnoho zajímavého ale najdete také v městě Chania, Soluň, odkud pocházeli Konstantin s Metodějem, na Santorini, kde je sopka, ve městě Iraklio. V Řecku jsou rozlehlé písečné pláže, teplé moře a mnoho slunečných dní, díky kterým prožijete svou vytouženou dovolenou u moře. Koupit levné letenky do Řecka z Prahy za výhodné ceny se opravdu vyplatí.

Levné letenky do Řecka

Chcete si užít dovolenou u moře, ale nechce se vám trmácet autem? Tak vyzkoušejte cestování s levnými letenkami do Řecka, které jsou nyní za velmi výhodné ceny. Levné letenky do Řecka pořídíte pohodlně na internetu, nikde nic nemusíte shánět. Levné letenky jsou s odletem z Prahy a průměrná doba letu je z Prahy do Řecka asi 2,5 hodiny, ale záleží na konkrétní destinaci. Kupte si levné letenky do Řecka z Prahy, dokud nepodraží.

Řecko

Řecko je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Řecka čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace