letadlo ico Levné letenky do na Korfu

Korfu nebo také Corfu či Kerkyra je ostrov, který se nachází v Jónském moři, ležící 3 kilometry západně od pobřeží Řecka. Tento řecký ostrov je druhým největším v Jónském moři, přičemž je nejseverozápadnějším cípem státu Řecko. Úředním jazykem je na Korfu řečtina a měnou euro. Hlavní město, ve kterém žije přibližně 40 000 obyvatel, se jmenujte také Korfu. Celková populace ostrova je 100 000 lidí. Časové pásmo Korfu je +2 hodiny. Leťte s levnými letenkami na Korfu z Prahy a užijte si dovolenou u moře.

Letenky Praha - Corfu
Poslední akční letenky do na Korfu


Krakov z Prahy za 387 Kč otevírá dveře dalším akcím
Krakov z Prahy za 387 Kč otevírá dveře dalším akcím

12. 1.  |Polský Krakov hostí velké letiště s velkou nízkonákladovou základnou. Především do Norska, Finska a dalších severských zemí, se odsud dostanete výrazně levněji než z Prahy nebo Vídně. Zajímavé ... Podrobnosti


Další akční letenkyPodnebí v Korfu

Klima ostrova Korfu je typicky středomořské. To znamená, že léta jsou tu příjemně teplá se spoustou slunečných dní. Teplota se přitom pohybuje kolem 33°C. Zimy jsou na Korfu mírné a vlhké, s teplotami kolem 10°C. Levné letenky na Korfu si objednávejte na letní období, kdy je tu teplo.

Corfu
Aktuální kurz: 1 EUR = 24.4
Corfu - místní čas: 6:25
Časové pásmo: Europe/Athens (+ 2 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 39.62167, 19.91861
Vzdálenost z Prahy: 1241 km


Na Korfu za turistickými cíli

Korfu je turisticky oblíbenou destinací kvůli přímořským letoviskům, která nabízejí zábavu pro celou rodinu. Moře je na Korfu teplé, takže ať si vyberete jakoukoliv písečnou pláž na ostrově, užijete si opravdovou dovolenou u moře. Až vás slunění a moře omrzí, vyrazit za památkami můžete do některého z měst. Asi nejzajímavějším místem na Korfu je letní zámeček Achilleion, který patřil císařovně Sisi. Pochází z konce 19. století a je postaven v neoklasicistním stylu. Dalším místem, které byste měli na Korfu navštívit je ortodoxní řecký kostel Saint Spyridon Church, palác svatého Michaela a svatého Jiřího v hlavním městě nebo některé z muzeí, která na ostrově jsou. Zabookujte si své levné letenky na Korfu z Prahy ještě dnes a ušetřete za skvělou dovolenou.

Levné letenky na Korfu

Udělejte si dovolenou na řeckém ostrově Korfu, s levnými letenkami poletíte na Corfu skoro zadarmo. Cestovat můžete přímo z Prahy. Levné letenky na Korfu z Prahy jsou k nalezení zde na této stránce, určitě si je včas rezervujte, aby na vás nějaké zbyly. Průměrná doba letu s levnými letenkami na Korfu z Prahy je zhruba 2 hodiny.


Letenka Corfu

Corfu se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Corfu - Řecko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do na Korfu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace