letadlo ico Levné letenky do Heraklion

Heraklion nebo též Iraklio či Hérakleion je hlavní město ostrova Kréta a také stejnojmenného regionálního celku. Nachází se na severním pobřeží a je také významným přístavem ve Středozemním moři. Heraklion je jedno z největší měst Řecka. V Heraklionu žije přes 170 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu řečtina a měnou euro, stejně jako ve zbytku Řecka. Levné letenky na Heraklion jsou rychle pryč, tak s jejich rezervací neváhejte.

Letenky Praha - Heraklion

Heraklion International Airport, (Nikos Kazantzakis)

Zkratka letiště: HER
Letenky do Řecka - Heraklion

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Heraklion


Krakov z Prahy za 387 Kč otevírá dveře dalším akcím
Krakov z Prahy za 387 Kč otevírá dveře dalším akcím

12. 1.  |Polský Krakov hostí velké letiště s velkou nízkonákladovou základnou. Především do Norska, Finska a dalších severských zemí, se odsud dostanete výrazně levněji než z Prahy nebo Vídně. Zajímavé ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Heraklionu

Mezinárodní letiště Heraklion International Airport leží 5 kilometrů východně od Heraklionu a ve svém názvu nese upomínku na řeckého spisovatele a filosofa Nikose Kazantzakise. Je to největší a nejrušnější letiště na Krétě a druhé největší v Řecku. Letiště Heraklion bylo otevřeno v roce 1937, první let se ale odehrál až o dva roky později. IATA značení tohoto letiště je HER. Letiště má dvě asfaltové příletové a vzletové dráhy a jeden terminál, kterým každý rok projde až 6 milionů pasažérů. Buďte jedním z nich i vy a podívejte se s levnými letenkami do Heraklionu na Krétu. Doprava do města je z letiště zajištěna autobusem a taxíky. Také si můžete na letišti vypůjčit auto a vyrazit vlastní cestou.

Aktuální kurz: 1 EUR = 24.4
Heraklion - místní čas: 6:31
Časové pásmo: Europe/Athens (+ 2 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 35.333328, 25.133329
Vzdálenost z Prahy: 1855 km


Do Heraklionu za turistickými cíli

Do Heraklionu se jezdí převážně kvůli odpočinku a dovolené. Ve městě se nachází zajímavý přístav, mnoho muzeí a kromě toho také hradby, byzantský kostel St. Matthew of the Sinaites a bazilika svatého Tita. Nejdůležitější ovšem je, že pouhých 5 kilometrů jihovýchodně od Heraklionu leží palácový komplex Knóssos, jedna z nejznámějších památek. Přijeďte se na ně podívat na vlastní oči.

Levné letenky do města Heraklion

Udělejte si v práci pauzu a pojeďte na dovolenou do Řecka na ostrov Kréta. S levnými letenkami do Heraklionu na to máte. Stačí, abyste si akční letenky do Heraklionu co nejdříve objednali, protože velmi rychle mizí. Jde to udělat i snadno a rychle online. Letenky do Heraklionu jsou s odletem z Prahy. Průměrná doba letu na Heraklion je 2,5 hodiny.


Počasí Heraklion

zataženo

9°C

Východ slunce: 7:26

Západ: 17:33

Čtvrtek

slunce

12°C

teplota 15°C 10°C

Pátek

zataženodeštík

13°C

teplota 15°C 11°C

Sobota

zataženodeštík

14°C

teplota 17°C 11°C

Neděle

zataženoMrholení

7°C

teplota 9°C 6°C

Letenka Heraklion

Heraklion se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Heraklion - Řecko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Heraklion.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace