letadlo ico Levné letenky do Milos

Ostrov Milos se nachází v Egejském moři na sever od Kréty v jihovýchodní části souostroví Kyklady. Milos je ostrov sopečného původu a spadá samozřejmě pod Řecko. Na celém ostrově žije jen necelých 5 000 lidí. Úředním jazykem je tu stejně jako ve zbytku státu řečtina a měnou euro (2015). Milos je proslavený antickými památkami, které se tu nacházejí, popřípadě byly převezeny do muzeí ve světě. Nalezena tu takto byla slavná socha Venuše Mélské, která je nyní umístěna v Louvru. Podívejte se na ostrov Milos s levnými letenkami ještě o letošní dovolené.

Letenky Praha - Milos

Milos Island National Airport

Zkratka letiště: MLO
Letenky do Řecka - Milos

Najdi nejlevnější letenku

Letiště na ostrově Milos

Letiště Milos Island National Airport, kam se nyní dají koupit levné letenky, je na ostrově jediné a nese označení MLO. Nachází se asi 5 kilometrů jihovýchodně od přístavu Milosu. Letiště bylo otevřeno v roce 1973 a v 90. letech tu byl přebudován a zmodernizován terminál. Ten je na letišti jeden, stejně jako přistávací dráha. Ročně na tomto letišti přistane na 32 000 cestujících. Dopravit se z Milos Island National Airport do města lze jedině taxíkem, na ostrově Milos nefungují autobusové linky.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.26
Milos - místní čas: 19:49
Časové pásmo: Europe/Athens (+ 2 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 36.75, 24.433331
Vzdálenost z Prahy: 1686 km


Na Milos za turistickými cíli

Na ostrov Milos se jezdí odpočívat, k čemuž vyzývají také místní mnohé bílé a čisté pláže. Turisticky nejnavštěvovanější je Miloská zátoka. Nouze tu není ani o krásnou přírodu, která láká k procházkám a turistice. Kdo by ale přeci jen zatoužil po kultuře a památkách, ve městě si lze prohlédnout místní kostel, zdejší typické domečky nebo archeologické muzeum, ve kterém se dozvíte především o antické historii ostrova Milos. Na ostrov Milos se dají pořídit levné letenky, tak si je určitě rezervujte.

Levné letenky na Milos

Do Řecka se nyní dají pořídit levné letenky s odletem z Prahy do destinace Milos. Tento ostrov je zajímavým místem pro vaši dovolenou, proto si nezapomeňte rezervovat letenky za akční ceny s odletem z Prahy. Milos je z Prahy s levnými letenkami dosažitelný za 2,5 hodiny. Do destinace Milos cestujte s levnými letenkami z Prahy.


Letenka Milos

Milos se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Milos - Řecko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Milos.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist