letadlo ico Levné letenky do na Krétu
Řecko


Budapešť z Prahy - letenky za 881 Kč a dál do celého světa s cenami Budapešťského letiště
Budapešť z Prahy - letenky za 881 Kč a dál do celého světa s cenami Budapešťského letiště

6. 3.  |Budapešť je nádherné město. Maďarsko ale v tomto případě není to jediné, co nás láká. Letiště v Budapešti má totiž velmi zajímavé ceny letenek do celého světa. Běžně se to příliš ... Podrobnosti


Další akční letenkyKréta je největší a nejlidnatější řecký ostrov a zároveň pátý největší ve Středozemním moři. Společně s dalšími menšími ostrůvky vytváří region Kréta. Z celkového počtu obyvatel Kréty, který činí 620 000 lidí, žije v hlavním městě Hérakleionu přes 173 000 z nich. Úředním jazykem je tu řečtina a měnou euro, stejně jako ve zbytku státu. Kréta byla významným centrem starověké mínojské civilizace. Chcete se podívat na Krétu? Tak si kupte levné letenky na Krétu s odletem z Prahy.

Letenky Crete

Podnebí na Krétě

Klima na Krétě je středomořského charakteru. V závislosti na blízkosti moře je vyšší vlhkost vzduchu. Během dlouhého a horkého letního období tu teploty stoupají běžně nad 30°C a celý den je tu velmi slunečno. Zimy jsou tu mírné s občasným sněžením v horách. Levné letenky na Krétu z Prahy si objednávejte na léto, kdy je tu teplo.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.33


Na Krétu za turistickými cíli

Na Krétu se jezdí především kvůli písečným plážím a teplému moři. Koupat se můžete nejen na veřejných plážích, ale také v místních lagunách. Při potápění lze pozorovat zdejší vodní život. Kromě toho se můžete projít po místní přírodě, nebo zamířit za kulturou do měst. V Hérakleionu najdete například katedrálu, přístav Rethymno vás uchvátí architekturou benátském stylu, v Górtysu najdete první evropský zákoník vytesaný do kamene nebo navštivte ostrovní pevnost Spinalónga. Dále je tu Samaria, což je nejdelší soutěska v Evropě, mínojský palác v Knóssosu, nejstarší palác Faistos nebo třeba Kató Zakros. Všechna tato významná místa můžete navštívit díky levným letenkám na Krétu z Prahy.

Levné letenky na Krétu

Odpočiňte si od každodenního stresu a udělejte si dovolenou u moře. S levnými letenkami poletíte na Krétu doslova za pakatel a to navíc s přímým odletem z Prahy. Akční letenky na Krétu jsou velmi žádané zboží, proto určitě s jejich zabookováním neváhejte. S levnými letenkami na Krétu z Prahy poletíte asi 2,5 hodiny. Rezervujte si levné letenky na Krétu ještě dnes.

Letenka Kréta

Kréta a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Kréta snadno zabookujete právě zde.
Letenka do na Krétu vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace