letadlo ico Levné letenky do Faro v Portugalsku

Faro se nachází na jihu Portugalska a je obklopeno bohatou přírodou. Město bylo založeno ve 2. století před naším letopočtem a od té doby se stalo centrem obchodu, umění a kultury. Návštěvníci mohou navštívit starobylé chrámy, muzea, galerie a další historické památky. Vydejte se do Faro prohlédnout si jeho architektonickou krásu a zažijte nezapomenutelný zážitek!

Letenky Praha - Faro v Portugalsku

Faro Airport

Zkratka letiště: FAO
Letenky do Portugalska - Faro v Portugalsku

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Faru - doprava do centra města

Letiště v Faru leží asi 4 km od centra města. Cestujícím nabízí širokou škálu služeb, včetně obchodů, restaurací, bankomatů a informačních stánků. K dispozici jsou také autobusové linky spojující letiště s centrem města. Taxislužba je dostupná 24 hodin denně. Pro ty, kteří preferují pohodlí, jsou k dispozici i soukromé transfery z letiště do centra města.

Faro v Portugalsku
Aktuální kurz: 1 EUR = 25.27
Faro v Portugalsku - místní čas: 5:21
Časové pásmo: Europe/Lisbon (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 37.019371, -7.93223
Vzdálenost z Prahy: 2299 km


Faro - turistický ráj na jihu Portugalska

Faro je skvostným turistickým cílem pro milovníky historie i modernosti. Návštěvníci tu najdou nespočet atrakcí, od starobylých chrámů po moderní obchody s luxusními značkami. Navštivte nádhernou pláž Praia de Faro nebo se projděte po starobylých uličkách ve staré čtvrti Cidade Velha. Koupit levné letenky do Fara je snadné  a nyní i levné - nepropásněte šanci navštívit toto úchvatné portugalské město.

Letenky do Fara v Portugalsku

Faro je krásné město na jihu Portugalska, které je plné historie a kultury. Je to ideální destinace pro ty, kteří hledají relaxaci a poznávání nových míst. Užijte si slunce, moře a přírodu v tomto úžasném městě a objevte jeho skryté tajemství. Nezapomeňte si zarezervovat svou letenku do Fara a užijte si nezapomenutelnou dovolenou.


Počasí Faro v Portugalsku

slunce

18°C

Východ slunce: 6:48

Západ: 20:11

Pondělí

zataženo

21°C

teplota 23°C 20°C

Úterý

slunce

19°C

teplota 20°C 18°C

Středa

zataženo

19°C

teplota 21°C 18°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

21°C

teplota 22°C 19°C

Letenka Faro v Portugalsku

Faro v Portugalsku se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Faro v Portugalsku - Portugalsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Faro v Portugalsku.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace