letadlo ico Levné letenky z Prahy na Faro Airport
v Faro v Portugalsku - Portugalsko

Letiště Faro Airport se nachází v portugalském regionu Algavre, jehož hlavním městem je přístav Faro. Mezinárodní letiště Faro Airport se nachází necelých sedm kilometrů od centra tohoto města. Díky skvělému vybavení je letiště Faro schopno zvládnout až 6 000 000 cestujících ročně. Celkem je tu 60 odbavovacích přepážek a 36 nástupních bran.

Faro Airport - FAO

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Portugalska - Faro v Portugalsku
Zkratka letiště Faro Airport v Faro v Portugalsku - Portugal je: FAO

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> FAO
Jednosměrná letenka

FAO -> Praha
Jednosměrná letenka

Krátká historie letiště Faro Airport

Letiště Faro Airport bylo založeno v roce 1966. Od té doby prošlo dvěma většími rekonstrukcemi – první v roce 1989, kdy se stavěla nová budova terminálu pro cestující, a v roce 2001, kdy se stavba rozšiřovala. I nadále se letiště Faro modernizuje, což lze vidět na vlastní oči při cestě do této destinace s levnými letenkami.

Aktuální kurz: 1 EUR = 26.02
Faro v Portugalsku - místní čas: 2:22
Časové pásmo: Europe/Lisbon (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 37.01443, -7.96591


Autobusová doprava (2015)

Další možností je autobusová doprava, která funguje denně mezi 5:00 – 23:00 a to od 1. července do 12. září. Ve zbytku roku jezdí jen ve všední dny. Na letiště Faro Airport jezdí celkem dva autobusy – číslo 16 jede do centra města, číslo 14 jezdí do Portugalského Montenegra a na Forum Algarve. Lístky na cca 15-20 minutou cestu je nutno zakoupit předem za necelých 2,5 euro. Autobusová zastávka se nachází mimo terminál, nalevo po opuštění odbavovací haly.

Dostupnost z letiště Faro Airport do města

Z letiště Faro Airport se do blízkého města Faro dá dostat snadno. Přímo na letišti lze zapůjčit auto a cestovat odtud například po dálnici A22, která vede po celém Algavre, do Lisabonu nebo i do Španělska. V dalším případě se na letišti Faro dají sehnat taxíky, se kterými lze dojet do centra nebo na autobusové či vlakové nádraží. Je to stejně snadné, jako letět s levnými letenkami na Faro Airport.

Levné letenky na letiště Faro Airport

Do Portugalska se díky levným letenkám dá cestovat snadno a nejlepší je letět na Faro Airport ve městě Faro. Letenky na Faro Airport v Portugalsku se nyní prodávají velmi levně, přičemž cesta do této destinace 3 a půl hodiny. Zabookujte si svoje levné letenky z Prahy ještě dnes.


Počasí Faro v Portugalsku

zataženo

19°C

Východ slunce: 7:01

Západ: 20:03

Úterý

zataženo

19°C

teplota 20°C 18°C

Středa

zataženo

18°C

teplota 20°C 17°C

Čtvrtek

sluncepolojasnodeštík

18°C

teplota 19°C 17°C

Pátek

sluncepolojasno

20°C

teplota 21°C 18°C

Levná letenka z Prahy na Faro Airport
Faro v Portugalsku - Portugalsko

Letiště Faro Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Faro v Portugalsku - Portugalsko, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Faro Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist