letadlo ico Levné letenky do Larnaca

Larnaka je plná historických památek, krásných pláží a úžasných restaurací. Navštivte starobylou čtvrť Kamares, kde se nachází starobylé pozůstatky řeckého chrámu bohyně Afrodité. Prohlédněte si také Hala Sultan Tekke - nejvýznamnější muslimskou stavbu na ostrově. Na pláži Finikoudes můžete relaxovat u moře nebo si udělat prohlídku města a navštívit nedalekou pevninu.

Letenky Praha - Larnaca

Larnaca International Airport

Zkratka letiště: LCA
Letenky do na Kypr - Larnaca

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Larnaca

Letiště v Larnace je druhým nejrušnějším letištěm na ostrově Kypr. Letiště je modernizované a nabízí širokou škálu služeb pro cestující. Letiště také poskytuje bezplatné Wi-Fi pokrytí po celém terminálu a bezbariérové služby pro lidi s omezenou schopnost pohybu nebo hendikepované cestující. Letištní personál je velmi přátelský a ochotný pomoci s jakoukoli potřebou cestujících.

Larnaca
Aktuální kurz: 1 EUR = 25.26
Larnaca - místní čas: 7:04
Časové pásmo: Asia/Nicosia (+ 3 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 34.916672, 33.629169
Vzdálenost z Prahy: 2294 km


Turistické atrakce v Larnace na Kypru

Larnaca je plná turistických atrakcí, které stojí za návštěvu. Mezi nejoblíbenější patří například Hala Sultan Tekke - nejvýznamnější muslimská stavba na ostrově; Kamares - starobylá část s ruiny chrámu bohyně Afrodita; Fort Hormigos - pevnost postavena ve 14 stoleti; Kastella Beach - male přístaviště s překrásnými plážemi; Church of Saint Lazarus - kostel postaveny ve 4 století; a Archaeological Museum of Kition - muzeum s exponáty od prehistorických casu až po 19 století. 

Letenky do Larnaky na Kypru

Larnaca je hlavní město na Kypru a je oblíbeným velmi cílem pro turisty. Nejlevnější letenky seženete s předstihem online, ale i last minute letenky jsou k dispozici. Můžete si vybrat mezi leteckými společnostmi jako je Ryanair, EasyJet nebo British Airways. Všechny tyto společnosti nabízejí nízkonákladové letenky do Larnaky. Pokud hledáte levné letenky, doporučujeme porovnat ceny různých leteckých společností a vybrat tu nejvhodnější.


Počasí Larnaca

slunce

33°C

Východ slunce: 5:47

Západ: 19:55

Úterý

slunce

33°C

teplota 34°C 31°C

Středa

slunce

33°C

teplota 36°C 30°C

Čtvrtek

slunce

31°C

teplota 33°C 29°C

Pátek

slunce

31°C

teplota 32°C 29°C

Letenka Larnaca

Larnaca se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Larnaca - Kypr i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Larnaca.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace