letadlo ico Letenky do Anglie
United Kingdom


Liverpool z Prahy - Anglie za 1198 Kč
Liverpool z Prahy - Anglie za 1198 Kč

Dnes v 12:16  |Liverpool má dlouhou a ne vždy hezkou historii. Ve své době zde byl významný anglický přístav a přes Liverpool prošlo 40% afrických otroků směřujících do celé Evropy. V moderních dějinách si vysloužil popularitu ... Podrobnosti


Jižní pobřeží Anglie - Bournemouth za 1198 Kč
Jižní pobřeží Anglie - Bournemouth za 1198 Kč

12. 7.  |Bournemouth je městečko na jižním pobřeží Anglie. Je oblíbené především jako turistické letovisko. Naleznete zde jedenáct kilometrů pláží, panenskou pobřežní přírodu i dobré spoty na surfování. ... Podrobnosti


Letenky do Londýna - z Prahy od 1155 Kč, Brna 1062 Kč, Vídně 762 Kč
Letenky do Londýna - z Prahy od 1155 Kč, Brna 1062 Kč, Vídně 762 Kč

11. 7.  |Seznam letenek do Londýna, čítá 4 letenky z Prahy, jednu z Brna a 4 z Vídně. Jsou tu nízko nákladové i jedná standardní letenka. Obecně se cesta do Londýna velmi zlevnila a můžete tak vidět všechny Londýnské ... Podrobnosti


Další akční letenkyAnglie je součástí Spojeného království, přičemž leží na západě Evropy oddělená od pevniny kanálem La Manche. Její břehy omývá Keltské, Irské a Severní moře. Dne 9. 9. 2015 královna Alžběta II. překonala rekord své praprababičky královny Viktorie a se 63 roky na trůně se stala nejdéle vládnoucím monarchou v historii Spojeného království. Hlavním městem Anglie je Londýn, kde žije 8,6 milionu obyvatel. Celkem v zemi žije 53 milionů lidí. Úředním jazykem Anglie je angličtina a měnou britská libra. Časové pásmo je tu +0. Do této destinace se teď prodávají levné letenky s odletem z Prahy, tak si je rezervujte.

Měna Anglie: Libra šterlinků
Kurz se nepodařilo dohledat.


Letiště Anglie

Oblasti

Podnebí v Anglii

Klima v Anglii je charakterizováno jako mírné přímořské, přičemž velký vliv na něho má Atlantský oceán. V zimě se průměrná teplota pohybuje kolem 0°C a v létě skoro nikdy nepřesahuje 32°C. Srážky jsou rozloženy rovnoměrně během celého roku. Je tedy relativně jedno, na kdy si objednáte levné letenky s odletem z Prahy do Anglie.

Do Anglie za turistickými cíli

Bezesporu největším turistickým lákadlem je hlavní město Londýn. Tady je k vidění Buckinghamský palác, národní britské muzeum, Big Ben, budova parlamentu, Tower Bridge, královská greenwichská observatoř, kudy prochází nultý poledník, Trafalgarské náměstí, a další. V Anglii můžete dále navštívit pověstný Stonehenge, Windsorský hrad, Westminsterské opatství, hrad Dover nebo Kensingtonský palác. V Anglii je toho hodně k vidění, tak neváhejte a kupte si levné letenky do Anglie s odletem z Prahy.

Levné letenky do Anglie

Toužíte poznat britskou kulturu, ale obáváte se, že by vás to stálo celou výplatu? S levnými letenkami s odletem z Prahy už se nemusíte obávat. Levné letenky do Anglie se dají rezervovat snadno a rychle online a vyjdou vás opravdu na minimum. Průměrná doba letu do Anglie s levnými letenkami z Prahy je zhruba 2 hodiny, záleží ale na cílové destinaci. Rezervujte si levné letenky do Anglie z Prahy ještě dnes, dokud ještě nějaké jsou.

Anglie

Anglie je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Anglie čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist