letadlo ico Levné letenky do Exeter

Exeter je město nacházející se na jihozápadě Angliehrabství Devon asi 60 kilometrů severovýchodně od Plymouthu a 70 kilometrů jihozápadně od Bristolu. Centrem města protéká řeka Exe a v centru Exeteru žije přibližně 124 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou libra šterlinků. Podívejte se do Anglie, levné letenky do Exeteru z Prahy jsou nyní za akční ceny.

Letenky Praha - Exeter

Exeter International Airport

Zkratka letiště: EXT
Letenky do Anglie - Exeter

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Exeteru

Mezinárodní letiště Exeter International Airport leží ve městě Clyst Honiton asi 8 kilometrů severovýchodně od Exeteru. Otevřeno bylo přibližně v roce 1938 a jeho IATA značení je EXT. Letiště Exeter má dvě příletové a vzletové dráhy z asfaltu a jeden terminál, ve kterém je tu každý rok odbaveno přibližně 767 000 cestujících. Buďte jedním z nich i vy, stačí si koupit levné letenky do Exeteru z Prahy. Doprava do města je z letiště Exeter zajištěna místní dopravou, taxíky a půjčovnou aut.

Aktuální kurz: 1 GBP = 29.92
Exeter - místní čas: 19:47
Časové pásmo: Europe/London (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 50.723598, -3.52751
Vzdálenost z Prahy: 1271 km


Do Exeteru za turistickými cíli

V Exeteru se nachází velký počet míst, která stojí za návštěvu. Například byste neměli vynechat zdejší katedrálu, která byla založena už v 11. století, ruiny, které tu zbyly po hradu Rougemont, jednu z nejstarších radnic v Anglii, která je stále ještě využívaná nebo nejužší ulici na světě Parliament Street, zapsanou dokonce v Guinnessově knize rekordů. V Exeteru se nachází také různá muzea a galerie a samozřejmě také parky, kde si můžete odpočinout. Tohle všechno můžete vidět na vlastní oči, když si koupíte levné letenky do Exeteru z Prahy.

Levné letenky do Exeteru

Chcete se podívat do Anglie? Tak teď máte skvělou příležitost, protože do zdejšího města Exeter se prodávají velmi levné letenky s odletem z Prahy. Levné letenky do Exeteru z Prahy pořídíte snadno a rychle online – rezervaci zvládne každý. Průměrná doba letu do Exeteru je něco málo přes 5 hodin. Zabookujte si letenky do Exeteru z Prahy ještě dnes.


Počasí Exeter

sluncepolojasno

11°C

Východ slunce: 6:13

Západ: 20:13

Úterý

zataženo

13°C

teplota 14°C 11°C

Středa

sluncepolojasnodeštík

13°C

teplota 15°C 10°C

Čtvrtek

slunce

11°C

teplota 13°C 9°C

Pátek

zataženo

12°C

teplota 14°C 11°C

Letenka Exeter

Exeter se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Exeter - Anglie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Exeter.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist