letadlo ico Levné letenky do Bristolu

Bristol je šesté největší město v Anglii v osmé nejlidnatější ve Spojeném království, které leží na jihozápadě Británie na řece Avon. Město je samosprávní jednotkou a ceremoniálním hrabstvím, které se nachází 10 kilometrů jihovýchodně od Bristolského kanálu. Celková populace Bristolu je 442 000 obyvatel, když se ale započte metropolitní oblast, dosahuje toto číslo více než dvojnásobku. Úředním jazykem v Bristolu je angličtina a měnou libra šterlinků. Zakupte si levné letenky do Bristolu z Prahy, které jsou za výhodné ceny, a leťte za poznáním do Británie.

Letenky Praha - Bristol

Bristol International Airport

Zkratka letiště: BRS
Letenky do Anglie - Bristol

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Bristolu

Komerční letiště Bristol Airport slouží městu Bristol a jeho okolí a leží asi 13 kilometrů jihozápadně od centra. Bylo postaveno v roce 1957, otevřeno jako Bristol (Lusgate) Airport a mělo sloužit vojenským účelům RAF. Toto mezinárodní letiště v Bristolu má IATA značení BRS. Zahrnuje jednu příletovou a vzletovou dráhu z asfaltu a jeden terminál, ve kterém jsou obsluhováni lidé z domácích i zahraničních destinací. Každoročně je tu obslouženo přes 6,7 milionu spokojených pasažérů. Buďte také jedním z nich a podívejte se do Británie, stačí si rezervovat levné letenky do Bristolu z Prahy. Do centra města se z letiště v Bristolu dostanete snadno místní dopravou.

Bristol
Aktuální kurz: 1 GBP = 29.47
Bristol - místní čas: 2:44
Časové pásmo: Europe/London (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 51.455141, -2.587444
Vzdálenost z Prahy: 1203 km


Do Bristolu za turistickými cíli

V Bristolu najdete například SS Great Britain, což je loď s železným trupem a pohonem na lodní šroub, která byla sestavena jako první na světě před polovinou 19. století. Pokud toužíte po dobrodružství, projděte se po visutém mostu Clifton Suspension Bridge nebo si zajděte k replice námořní lodě Matthew. Z církevních památek v Bristolu stojí za pozornost bristolská katedrála, která byla postavena ve 12. století, chrám Temple Church vytvořený řádem templářů a kostel St. Mary Redcliffe. Nezapomeňte se podívat i na georgiánský dům, Red Lodge, který je tudorovským domem, či nejstaršímu dodnes fungujícímu divadlu v zemi Theatre Royal. Když si pořídíte levné letenky do Bristolu z Prahy, tak toto všechno můžete vidět na vlastní oči.

Levné letenky do Bristolu

Poznejte kulturu a památky Británie, nyní za cestu do této destinace ušetříte. Pomohou vám k tomu levné letenky do Bristolu, které si lze snadno a rychle objednat online z pohodlí vašeho domova. Tyto levné letenky do Bristolu jsou s odletem z Prahy a průměrná doba letu je asi 2 hodiny. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak neváhejte a zabookujte si je ještě dnes, dokud nějaké jsou.


Počasí Bristol

zataženo

21°C

Východ slunce: 4:53

Západ: 21:30

Pátek

zataženo

19°C

teplota 21°C 16°C

Sobota

sluncepolojasno

18°C

teplota 20°C 16°C

Neděle

sluncepolojasno

20°C

teplota 22°C 19°C

Pondělí

slunce

24°C

teplota 25°C 22°C

Letenka Bristol

Bristol se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Bristol - Anglie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Bristolu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace