letadlo ico Levné letenky do Kodaně

Kodaň je největší a nejlidnatější město Dánského království, které bylo založeno už v 10. století a v nynější době je to sídlo dánské královny Markéty II. Je to přístav, který leží na pobřeží Baltského moře, nacházející se především na ostrově Sjælland, ale částečně zasahuje i na ostrov Amager. Zhruba 28 kilometrů od Kodaně leží švédské město Malmö. V Kodani žije 583 000 lidí, v městské aglomeraci je to skoro 2 miliony obyvatel. Úředním jazykem je tu dánština a měnou Dánská Koruna. Udělejte si do Kodaně výlet – s levnými letenkami na to máte.

Letenky Praha - Kodaň (Copenhagen, Kobenhavn)

Copenhagen Airport, Kastrup Airport

Zkratka letiště: CPH
Letenky do Dánska - Kodaň (Copenhagen, Kobenhavn)

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Kodani

Mezinárodní letiště Copenhagen Airport, Kastrup se nachází 8 kilometrů jižně od centra Kodaně. Je to největší letiště v severských zemích a především je jedním z nejstarších mezinárodních letišť v Evropě. Bylo otevřeno v roce 1925 a nese označení CPH. Název Kastrup odkazuje na malou vesnici, ve které se letiště nachází. Copenhagen Airport, Kastrup, kam se dají zakoupit levné letenky s odletem z Prahy, má dvě asfaltové příletové dráhy a jednu betonovou. Až 25,6 milionu cestujících tu prochází 3 terminály. V rámci areálu letiště jezdí kyvadlová doprava, která je zdarma. Do města se potom lze snadno přepravit vlakem, který jezdí i do okolních měst, popřípadě metrem, jehož linka M2 vede nadzemní dráhou až do centra Kodaně.

Kodaň (Copenhagen, Kobenhavn)
Aktuální kurz: 1 DKK = 3.4
Kodaň (Copenhagen, Kobenhavn) - místní čas: 23:06
Časové pásmo: Europe/Copenhagen (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 55.676102, 12.5683
Vzdálenost z Prahy: 634 km


Do Kodaně za turistickými cíli

V Kodani je toho opravdu hodně co k vidění. Při návštěvě dánského hlavního města byste určitě neměli vynechat renesanční zámek Rosenborg, v jehož sklepeních se nacházejí korunovační klenoty, symbol města, kterým je socha malé mořské víly vytvořené podle pohádek Hanse Christiana Andersena, bývalý královský palác Christiansborg, kde nyní sídlí parlament Dánska,  Rundetårn, což je věž ze 17. století, nacházející se v centru Kodaně, nebo nejznámější kostel Dánska Church of Our Saviour. Zajímavé je také národní muzeum Dánska nebo další památky ve městě. Do Kodaně se na vše můžete jet podívat s levnými letenkami s odletem přímo z Prahy.

Levné letenky do Kodaně

Chcete-li navštívit hlavní město Dánska Kodaň, tak určitě rádi uslyšíte, že teď se do této destinace prodávají levné letenky s odletem z Prahy. Do Kodaně si levné letenky z Prahy objednejte online kdykoliv chcete. Průměrná doba letu s levnými letenkami z Prahy do Kodaně je 1 hodina a 15 minut. Levné letenky do Kodaně z Prahy ale rychle mizí, tak si je rezervujte co nejdříve.


Počasí Kodaň (Copenhagen, Kobenhavn)

zataženo

9°C

Východ slunce: 6:06

Západ: 20:12

Úterý

zataženodeštík

9°C

teplota 11°C 7°C

Středa

sluncepolojasnodeštík

9°C

teplota 11°C 7°C

Čtvrtek

zataženoMrholení

4°C

teplota 7°C 3°C

Pátek

zataženoMrholení

6°C

teplota 8°C 4°C

Letenka Kodaň (Copenhagen, Kobenhavn)

Kodaň (Copenhagen, Kobenhavn) se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Kodaň (Copenhagen, Kobenhavn) - Dánsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Kodaně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace