letadlo ico Levné letenky do Bari

Bari je hlavní město italské oblasti Bari ve stejnojmenné provincii na jihovýchodním pobřeží Itálie u Jaderského moře. Jedná se o druhé nejdůležitější město na jihu Itálie. Bari je domovem pro přibližně 320 000 spokojených obyvatel. Jejich úředním jazykem je italština a měnou euro, stejně jako ve zbytku státu. Zabookujte si levné letenky do Bari z Prahy a poznejte památky tohoto italského města.

Letenky Praha - Bari

Bari Palese Airport

Zkratka letiště: BRI
Letenky do Itálie - Bari

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Bari


Nejlevnější letenky od 467 Kč do 6000 Kč po Evropě a okolí
Nejlevnější letenky od 467 Kč do 6000 Kč po Evropě a okolí

8. 10.  |Připravili jsme Vám seznam měst v Evropě a blízkém okolí, kam se můžete podívat z Prahy za akční ceny. Místa: Ammán, Amsterdam, Atény, Barcelona, Bari, Basilej, Belfast, Benátky, Milán, Billund, Boloňa, Bordeaux, Bournemouth, ... Podrobnosti


Výprodej letenek z Prahy aneb: Kam se dá doletět za tisícovku?
Výprodej letenek z Prahy aneb: Kam se dá doletět za tisícovku?

4. 9.  |Letenky do Milána můžete mít už za 813 Kč. Další města, kam lze doletět za cenu kolem tisícovky jsou Gothenburg, Londým, Budapešť, Treviso / Benátky, Bordeaux, Bournemouth, Brusel, Eindhoven, Boloňa, Barcelona, Madrid, Pisa, ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Bari

Bari Karol Wojtyła Airport je název pro mezinárodní letiště, které má IATA kód BRI a nachází se 8 kilometrů severozápadně od Bari. Pojmenované je po zesnulém papeži Janu Pavlovi II. a vybudováno bylo už v roce 1914. Letiště v Bari má pouze jednu příletovou a vzletovou dráhu z asfaltu a jeden terminál, který slouží domácím i zahraničním cestujícím. Těch tu každoročně projde přes 2,1 milionu. Doprava do města je z letiště v Bari zajištěna vlakovým spojením, autobusové linky číslo 16 a taxíky. Nebo můžete vyrazit za vlastními cíli, když si půjčíte auto. Levné letenky do Bari z Prahy jsou za akční ceny, tak tuto příležitost nepromeškejte.

Bari
Měna Itálie: Euro
Kurz se nepodařilo dohledat.
Bari - místní čas: 13:16
Časové pásmo: Europe/Rome (+ 1 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 41.117729, 16.851179
Vzdálenost z Prahy: 1015 km


Do Bari za turistickými cíli

Mezi hlavní historické památky Bari patří bazilika svatého Mikuláše, která byla založena už v 11. století. Další je katedrála Bari, která je nádherným dokladem romantické architektury Apulie, divadlo Petruzzelli, který je třetím nejdůležitějším operním domem v Itálii, velmi známý hrad Swabian, který dnes slouží jako muzeum a galerie, umělecká galerie Pinacoteca Provinciale di Bari a ruský kostel, který byl vybudován na počátku 20. století. V Bari je toho opravdu hodně k vidění, tak nepromeškejte svou příležitost a zabookujte si své levné letenky do Bari z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Levné letenky do Bari

Dopřejte si tu pravou dovolenou a leťte do Itálie za malé peníze. Užít si luxusní dovolenou je snadné, stačí si koupit levné letenky do Bari, které jsou navíc s odletem z Prahy. Levné letenky do Bari z Prahy jsou dostupné online, můžete si je tedy zabookovat z pohodlí svého domova. Průměrná doba letu je z Prahy do Bari asi 2 hodiny. Využijte této příležitosti a rezervujte si levné letenky do Bari z Prahy ještě dnes.


Počasí Bari

slunce

21°C

Východ slunce: 6:16

Západ: 16:56

Úterý

zataženo

22°C

teplota 24°C 19°C

Středa

zataženo

20°C

teplota 22°C 18°C

Čtvrtek

slunce

19°C

teplota 21°C 18°C

Pátek

zataženo

19°C

teplota 20°C 18°C

Sobota

slunce

20°C

teplota 21°C 19°C

Letenka Bari

Bari se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Bari - Itálie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Bari.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist