letadlo ico Letenky do na Maltu
Malta

Malta neboli Maltská Republika je ostrovní stát, který se nachází ve Středozemním moři asi 80 kilometrů na jih od břehů Itálie. Jedná se o jednu z nejmenších a nejhustěji osídlených zemí. Hlavním městem tohoto souostroví je Valletta, kde žije 6 500 lidí z celkového počtu 445 000 obyvatel na ostrově. Úředními jazyky jsou tu maltština a angličtina a jako měna tu platí euro. Časové pásmo Malty je +1 hodina. Leťte s Levnými letenkami na Maltu z Prahy a udělejte si hezkou dovolenou.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.34


Letiště Malta

Podnebí na Maltě

Klima na Maltě je subtropické a středomořské. Léta jsou tu horká a suchá s teplotami kolem 30°C, zimy jsou mírné a krátké, kdy se teploty pohybují kolem 15°C. Během roku tu slunce svítí až 3 000 hodin, což je 5,2 hodiny denně. Období dovolené se tu počítá od dubna do konce listopadu, levné letenky na Maltu z Prahy si tedy objednávejte na tyto termíny.

Na Maltu za turistickými cíli

Malta je oblíbeným turistickým cílem především pro své pláže a teplé moře, jehož roční teplota je neustále nad 20°C. Potápěči si tu užijí bohatý podmořský svět, ostatní návštěvníci pláže, slunce a vodu. Dále se na Maltě nacházejí tři památky zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO. Jedná se o historické centrum hlavního města Valletty, komplex Hypogeum Ħal Saflieni, který pochází z doby asi 3800 až 2500 př. n. l., a sedm megalitických chrámů, které jsou datovány až do období 4100 př. n. l. Zakupte si levné letenky na Maltu a užijte si příjemnou dovolenou i poznání.

Levné letenky na Maltu

Odpočiňte si od každodennosti a práce, kupte si levné letenky na Maltu a leťte se zrelaxovat do této kouzelné destinace. Letenky na Maltu jsou horké zboží, proto s jejich rezervací neváhejte. Zabookovat si je lze snadno a rychle online a to dokonce s odletem z Prahy. Průměrná doba letu na Maltu z Prahy je 2,5 hodiny, které strávíte v pohodlném letadle.

Malta

Malta je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do na Maltu čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace