letadlo ico Letenky do na Maltu
Malta


Malta z Prahy - letenky za 3290 Kč, z Vídně za 1414 Kč
Malta z Prahy - letenky za 3290 Kč, z Vídně za 1414 Kč

29. 2.  |Malta je jedním z pokladů Středozemního moře. Mnozí sem jezdí pouze za mořem, ale to by byla veliká chyba. Naleznete zde i řadu parádních památek, místní kulturu a především úžasnou gastronomii. Mimo sezónu zde ... Podrobnosti


Další akční letenkyMalta neboli Maltská Republika je ostrovní stát, který se nachází ve Středozemním moři asi 80 kilometrů na jih od břehů Itálie. Jedná se o jednu z nejmenších a nejhustěji osídlených zemí. Hlavním městem tohoto souostroví je Valletta, kde žije 6 500 lidí z celkového počtu 445 000 obyvatel na ostrově. Úředními jazyky jsou tu maltština a angličtina a jako měna tu platí euro. Časové pásmo Malty je +1 hodina. Leťte s Levnými letenkami na Maltu z Prahy a udělejte si hezkou dovolenou.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.33


Letiště Malta

Podnebí na Maltě

Klima na Maltě je subtropické a středomořské. Léta jsou tu horká a suchá s teplotami kolem 30°C, zimy jsou mírné a krátké, kdy se teploty pohybují kolem 15°C. Během roku tu slunce svítí až 3 000 hodin, což je 5,2 hodiny denně. Období dovolené se tu počítá od dubna do konce listopadu, levné letenky na Maltu z Prahy si tedy objednávejte na tyto termíny.

Na Maltu za turistickými cíli

Malta je oblíbeným turistickým cílem především pro své pláže a teplé moře, jehož roční teplota je neustále nad 20°C. Potápěči si tu užijí bohatý podmořský svět, ostatní návštěvníci pláže, slunce a vodu. Dále se na Maltě nacházejí tři památky zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO. Jedná se o historické centrum hlavního města Valletty, komplex Hypogeum Ħal Saflieni, který pochází z doby asi 3800 až 2500 př. n. l., a sedm megalitických chrámů, které jsou datovány až do období 4100 př. n. l. Zakupte si levné letenky na Maltu a užijte si příjemnou dovolenou i poznání.

Levné letenky na Maltu

Odpočiňte si od každodennosti a práce, kupte si levné letenky na Maltu a leťte se zrelaxovat do této kouzelné destinace. Letenky na Maltu jsou horké zboží, proto s jejich rezervací neváhejte. Zabookovat si je lze snadno a rychle online a to dokonce s odletem z Prahy. Průměrná doba letu na Maltu z Prahy je 2,5 hodiny, které strávíte v pohodlném letadle.

Malta

Malta je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do na Maltu čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace