letadlo ico Levné letenky z Prahy na Malta International Airport (Luqa Airport)
v Luqa - Malta - Malta

Malta International Airport je mezinárodní letiště, které se nachází na ostrově Malta asi 5 kilometrů jihozápadně od hlavního města Valletta. Jedná se o jediné letiště na ostrově a jeho IATA značení je MLA. První pasažéři se sem se svými letenkami mohli podívat už v roce 1958, kdy bylo letiště otevřeno. Dnes má Malta International Airport dvě příletové a vzletové dráhy z asfaltu a jeden velký společný terminál pro pasažéry s letenkami z domácích i zahraničních destinací. Každoročně je jich tu odbaveno přes 4,6 milionu. Vydejte se na Maltu za málo peněz, právě nyní vás taková dovolená vyjde opravdu lacino, když si včas rezervujete levné letenky na mezinárodní letiště Malta s odletem z Prahy.

Malta International Airport (Luqa Airport) - MLA

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do na Maltu - Luqa - Malta
Zkratka letiště Malta International Airport (Luqa Airport) v Luqa - Malta - Malta je: MLA

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> MLA
Jednosměrná letenka

MLA -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Valletty z letiště Malta International Airport

Malta je velmi dobře zajištěna autobusovou dopravou, která vás odveze kamkoliv po ostrově. Z letiště se takto můžete přepravit linkami X1, X2, X3, X4, X5 a X7 či dále 117, 118, 135 a 201. V noci potom jezdí autobusy N71 a N72. Další možností je si na letišti vypůjčit auto a jet si vlastní cestou. Dopřejte si dovolenou u moře na ostrově Malta, vyjde vás to lacino, když si koupíte levné letenky na mezinárodní letiště Malta z Prahy, dokud nějaké jsou.

Aktuální kurz: 1 EUR = 26.75
Luqa - Malta - místní čas: 22:20
Časové pásmo: Europe/Malta (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 35.8575, 14.47722


Levné letenky na letiště Malta

Užijte si dovolenou u moře na ostrově Malta a ušetřete přitom na své cestě. Do této destinace se můžete podívat lacino, když si objednáte levné letenky na letiště Malta International Airport, které jsou nyní dostupné s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy na Maltu 2,5 hodiny, které strávíte v pohodlném letadle. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak určitě neváhejte a zabookujte si své levné letenky na mezinárodní letiště Malta International Airport z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou. Lze to udělat snadno a rychle online, aniž byste pro ně někam museli.


Počasí Luqa - Malta

zataženo

27°C

Východ slunce: 6:48

Západ: 19:02

Úterý

sluncepolojasno

28°C

teplota 29°C 26°C

Středa

zataženo

28°C

teplota 29°C 26°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

28°C

teplota 29°C 26°C

Pátek

sluncepolojasno

29°C

teplota 30°C 27°C

Levná letenka z Prahy na Malta International Airport (Luqa Airport)
Luqa - Malta - Malta

Letiště Malta International Airport (Luqa Airport) je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Luqa - Malta - Malta, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Malta International Airport (Luqa Airport) najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist